1.SC Znojmo-mládež, spolek - SK Hanácká Slavia Kroměříž  1:4  (0:2)
Branky: 66. Simonyi - 14. Vejtasa, 18. Buksa, 75. Svozil, 76. Mazuryk.
ŽK: Matajs, Matula - Mazuryk, Svozil.
Rozhodčí: Bělák - Julínek, Laštůvka.
1.SC Znojmo-mládež, spolek: R. Veselý - Simonyi, A. Ryška (c), Pav. Šuba, Martin Krontorád (75. Matula), P. Železný, Durda, Žižka, J. Novák (18. Loveček), Matajs, F. Štěpánek.
SK Hanácká Slavia Kroměříž: Pavlík - Pochylý, Svozil, Mazuryk, D. Čečatka (88. Bosák), Elzner, Pospíšil (88. Avramov), Král (c), Buksa (77. Gogol), Vejtasa (81. Bukový), Klečka.

Miroslav Paul (trenér Znojma): Absolutně jsme nezvládli začátek utkání. Do 20. minuty jsme prohrávali 2:0 a soupeř nastřelil ještě dvakrát tyč. Vůbec jsme se nedrželi taktického plánu a hráli jsme příliš od sebe, naivně a pomalu. Po prvním inkasované brance se nám naskytla možnost srovnat po nedorozumění brankáře a obránce hostí, ale Matajs situaci nedotáhl do konce. Do druhé půle jsme začali plnit taktických plán a povedlo se nám snížit, avšak dříve než jsme začali přemýšlet o posílení sestavy směrem do ofenzívy, soupeř zahrál dvě standardky velmi podobně, my jsme v obranném boxu byli v pozici diváků a bylo rozhodnuto. Na konci utkání ještě neproměnil pokutový kop Železný.