SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

 
 
8.kolo, sobota 24.9.2022
FC Chotěboř - 1.SC Znojmo-mládež  2:2  (1:2)

Ohlasy

Patrik Korčák (trenér Znojma): Nastoupili jsme v kombinované sestavě se třemi hráči U17 a hráči co nemají takové herní vytížení, ale na hřišti to rozhodně nebylo znát. Utkání se nám povedlo herně, ale ne výsledkově. Od začátku jsme chtěli hrát velmi ofenzivě a na malém hřišti nedat soupeři prostor k rozehrávce s nutili ho k nákopům, což se nám podařilo. Naše mezihra byla slušná, dobře jsme kombinovali při zakládání a přechodu. Hráli jsme v pohybu, dařilo se nám dostávat do vápna ve velkém počtu hráčů. Objevovali se náběhové principy, které do hry chceme dostat a i díky velmi ofenzivní hře obránců jsme si za první poločas vytvořili přes krajní prostory několik skvělých šancí, které vyústily našimi dvěma brankami. Soupeř nás potrestal z ojedinělé možnosti, kdy jsme špatně vystoupili a využil mezeru v naši stoperské dvojici. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že chceme pokračovat v tom, co jsme předváděli. Postupem času se nám ale nabídka, soupeře jsme pustili trochu do hry. Ten dokázal po nákopu od půlky a špatně odvráceném míči srovnat. Kde trestuhodně Kuba Hadraba se snažil hrát míč ve vápně místo hlavy nohou a trefil hráče soupeře do hlavy. Ten následný pokutový kop využil. V závěru jsme měli několik šancí, ale neproměnili jsme. Negativum v utkání rozhodně agresivita a kvalita v koncovce. Pozitivně hodnotím to, že i hráči s menší minutáží dokázali naprosto dominovat v 90 % utkání a předvedli velmi kvalitní herní výkon. Dalším pozitivem byli dva hráči ročníku 2008, kteří rozhodně nebyli do počtu a dokázali po příchodu na hřišti vytvořit několik šancí a hru oživili. Hráčem utkání byl za mě rozhodně Buchta.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2023 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies