SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

 
 
7.kolo, úterý 20.9.2022
1.SC Znojmo B - Městský SK Břeclav  5:0  (2:0)
Branky: 14. Buchta, 15. Schwarz, 58. Petržela, 58. Pekár, 63. Souček.
Rozhodčí: Denev - Rosický, Holub.
1.SC Znojmo B: Lössl - Hadraba, Brzobohatý (46. N. Škopek), Vala, Paul (50. Šlapák), Peca (46. Petržela), Buchta, Schwarz, Matula (46. Souček), Pekár, Kurdějovský.
Městský SK Břeclav: Šuderla - Kepák, Šálek, Farkas, Jaroš, Vlk, Průdek, Malega, Totka (c), Barta, Tomáš.

Ohlasy

Patrik Korčák (trenér Znojma): V tomto utkání s posledním týmem tabulky a soupeřem, který dojel s výrazně omlazenou sestavou, jsme chtěli dát minutáž hráčům, kteří nejsou tak vytíženi. Zkoušeli jsme i hráče na nových postech, jako případné alternativy do dalších utkání. Celé utkání jsme byli na míči, kde jsme se snažili překonat hluboký blok soupeře. Bohužel pomalou kombinací a odvahou na malém prostoru ve středu hřiště byla naše hra pomalá a hráči se těžko dostávali do situací jak středem, tak hlavně krajními prostory, kam se soupeř stíhal posouvat. Největší problém jsem viděl v tom, že jsme si sami zhušťovali prostory, kdy nám útočící hráči sestupovali hluboko do pole a tím pádem nám chyběli ve vápně, kde jsme byli v malém počtu do zakončení. Do půlky jsme šli za stavu 2:0, kdy se trefil střelou po uvolnění zpoza šestnáctky Buchta a po standardní situaci a dohrání na první tyči Schwarz. Do druhé půle jsme provedli střídání a vyndali některé hráče, kteří byli vytíženi o víkendu zápasy za starší kategorie. Apelovali jsme na zapojení se krajních obránců do ofenzívy a přečíslování soupeře v krajních prostorech. To se nám z počátku druhé půle dařilo, kde jsme si díky tomuto vytvořili několik situací a dvě z nich skončily brankou. Po dostřídaní všech hráčů jsme přišli při pátém gólu o Jaru Součka, který dál gól a následně byl nechtěně sestřelen hostujícím brankářem. Aby toho nebylo málo, tak se o 3 minuty později při šanci dostal Peca do šprajcu, kde chytl křeč a chvíli jsme dohrávali v devíti, kdy nám následně soupeř dovolil vrátit jednoho hráče do pole. Za což mu patří dík. Celkově bylo utkání spíše v módu přátelského utkání. Soupeř nás dozadu neprověřil, není tedy směrem do obrany co hodnotit. Nicméně, i když jsme měli většinu času míč na kopačkách, postrádal jsem větší kreativitu, rychlost kombinace, produktivitu a agresivitu ve finále na poslední třetině hřiště. Kde ke vši úctě k soupeři, byl toto tým, proti kterému jsme mohli získat sebevědomí a klid v koncovce, který nás v utkáních trápí. Závěrem bych chtěl vyzdvihnout soupeře a poděkovat za postoj v utkání, kdy jsme byli v devíti a za prezentaci mladých hráčů, kteří se i přes věkový rozdíl dokázali s hrou popasovat a nebáli se v některých situací kombinovat.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2023 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies