SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

 
 
6.kolo, neděle 11.9.2022
FK Blansko - 1.SC Znojmo-mládež  1:1  (0:0)
Branka: 82. Vládek - 67. J. Petržela.
ŽK: Matula, Herman, Vala (všichni ZNO).
Rozhodčí: Švaňhal - Petrásek, Mašek.
FK Blansko: V. Petržela - Brázda, Doležel (c), Sedláček (63. Badal), Němec, Valenta (71. Barák), Vládek (87. Válek), Doubek, Ščůrka, Dračka, Sedlák (63. Kala).
1.SC Znojmo-mládež: P. Sokol - Brzobohatý, Herman, Paul, Peca (46. Kurdějovský), Buchta, Matula (59. Pekár), P. Čížek (59. Vala), Schwarz (38. J. Petržela), Šlapák (24. Souček).

Ohlasy

Patrik Korčák (trenér Znojma): Toto utkání se hodnotí velmi těžko. Do utkání jsme vstoupili absolutně myšlenkami někde mimo a podtrhovalo to jen, že jsme od začátku utkání komunikovali s rozhodčím a tím jsme se sami dostávali mimo koncentraci na hru. Vůbec jsme neplnili herní plán, hráči se pohybovali ve špatných prostorech. Nefungovala nám vůbec středová řada a hra bez míče při výstavbě byla tristní. Tím pádem vznikalo spoustu ztracených míčů a nebo odevzdaných soupeři. Situaci jsme nevyřešili s klidem a konstruktivně, tak jako to bylo v minulých zápasech. Hned ve 20. minutě jsme proto do sestavy šáhli a zkusili změnu ve středové řadě. Když už to vypadalo, že se hra urovnala a zvedá, tak jsme přišli o Peťu Schwarze. Jeho odchodem se vytratila veškerá organizace hry a Džanka Paula, kterého jsme vysunuli na šestku (čímž ožila záloha), jsme museli opět posunout zpět a byli jsme tam, kde na začátku. Soupeř hrozil hlavně ze standardek, kde měl nacvičené 3-4 signály a my na ně nebyli schopni za celé utkání reagovat. Za první poločas měl dvě vyložené šance, které neproměnil, my jsme měli jeden únik, kde se Matula dostal do šance, ale také neproměnil. O poločase jsme apelovali na základní principy naši hry, ale bohužel jsme pokračovali v nastaveném trendu. Do vstřelené branky v 67. minutě, kterou nám obrovskou chybou daroval soupeř, jsme si nic sami nevytvořili a domácí byli stále nebezpeční hlavně v křídelních prostorech a po standardních situacích. Do konce utkáni už jsme se na moc nezmohli, jen na dvě šance, kdy se Petržela dvakrát chytře pokoušel o překonaní brankáře z velké vzdálenosti plus menší šance po křídle. Soupeř naopak udeřil ze standardní situace v 82. minutě a v závěru nás ještě podržel několika zákroky brankář Sokol. Tohle utkání se nám herně nepovedlo, navíc se nám zranili čtyři hráči. Věřím, že se z tohoto utkání poučíme a bude v dalších zápasech se vrátíme k naší hře.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2023 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies