1.SC Znojmo-mládež, spolek - FK Maraton Pelhřimov  6:0  (2:0)
Branka: 22. a 49. P. Čížek, 3. Matula, 47. Vala, 54. Schwarz, 75. Petržela.
ŽK: Matula, Šlapák (oba ZNO).
Rozhodčí: Petrucha - Adamov, Laštůvka.
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Lössl - Paul, N. Škopek, Buchta, Matula (49. Peca), P. Čížek, Schwarz (c), Pekár, Šlapák (34. Vala), Souček (60. Hadraba), Kurdějovský (49. Petržela).
FK Maraton Pelhřimov: Maršík - Šedivý (68. Musil), Vítů, Samek, Bratrů (49. Pham), Kozelek, Přibyl, Javorský, Vašků (c) (82. Krčil), Musil, Kasnar.

Patrik Korčák (trenér Znojma): V tomto utkání jsme nastoupili v obměněné sestavě z důvodu rozložení herního vytížení všech hráčů. Cílem naši hry bylo hrát kombinačně a vést útoky křídelními prostory, což se nám dařilo. Během první půle jsme si vytvořili nespočet gólových situací, které jsme opět neproměňovali. Některé situace jsme řešili zbrkle. Přes spoustu zahozených šancí jsme vedli po půli 2:0. Ve druhé půli jsme začali více kombinovat a při našich šancích jsme byli tentokrát už produktivnější a po pěkných akcích jsme nakonec zaslouženě zvítězili 6:0. Soupeř nás, ke vší úctě k němu, příliš neprověřil a celé utkání jsme dominovali a měli pevně rukou. Pozitivum na naši straně vidím v tom, že se nám podařilo přenést některé prvky z tréninku přímo do utkání a i hráči, kteří dostali větší minutáž než obvykle, předvedli slušné výkony. Negativum vidím opět v neproměněných šancích, kde by nás toto mohlo se silnějším soupeřem mrzet.