SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

 
 
8.kolo, sobota 24.9.2022
FC Chotěboř - 1.SC Znojmo-mládež  5:1  (3:1)

Ohlasy

František Havlík (trenér Znojma): Důrazná hra a dlouhé nákopy – na to byli hráči připravováni před zápasem – vzhledem ke způsobu hry domácího týmu a menšímu rozměru umělé trávy, na které se utkání hrálo. Ve 3. minutě pak inkasujeme branku po nákopu z hloubky soupeřovy poloviny, kdy necháme míč dopadnout několikrát na zem - mezi našimi stopery zakončuje z prostoru penalty domácí útočník. Poté jsme na míči, 30 minut jsme aktivnější, tvoříme hru, ale inkasujeme po jednoduše řešitelném nákopu do malého vápna – 2:0. Když se pak opět srovnáme a Filip Štěpánek individuální akcí sníží ve 44. minutě na 2:1, tak si ještě do konce poločasu necháme dát gól na 3:1, kdy Bartoněk s Bernátem uspořádají na středu hřiště den otevřených dveří. Druhý poločas jsme šli do rozestavení 3-4-3, klukům nemohu upřít snahu, ale prostě chyběla kvalita. Někteří hráči navíc řešili akce zbytečně individuálně, což je pro soupeře v defenzivním postavení na menším hřišti to nejlepší, co pro něj můžete udělat. Zasloužená výhra domácího týmu – jeho hráči chtěli víc – měli větší touhu vyhrát, ochotu podstupovat souboje a pracovat pro tým. Pro naše kluky to sice nebylo jednoduché – děláte hru, jste na míči, ale prohráváte doslova z ničeho o 2 góly – to je ale neomlouvá. V nekomfortní zóně se odkrývají charaktery hráčů – a většina z nich propadla jak po stránce fotbalové, tak morální a charakterové.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2023 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies