13.kolo, čtvrtek 27.10.2022
FC Zlín B - 1.SC Znojmo-mládež, spolek  5:3  (3:2)
Branky: 43. (pen.) a 51. P. Číž, 3. Pastyřík, 41. Brázda (pen.), 77. Teixeira - 29., 35. a 80. (pen.) Bernát.
ŽK: Hellebrand, Hubáček - Matajs.
Rozhodčí: Večeřa - Vlk, Bartoň.
FC Zlín B: A. Číž – Uhřík, Barbořík, Hubáček (c), Hubinka (70. Erban), Petřík (33. Hellebrand), Lukáš, Brázda (77. Zapletal), Pastyřík (70. Teixeira), Hošťálek, P. Číž.
1.SC Znojmo-mládež, spolek: P. Sokol - Š. Kříž, Řepa, Pelán (67. Malina), J. Krištof, R. Chvátal (c), Rolníl, Bernát, Loveček (67. N. Škopek), M. Svoboda (57. D. Kuřák), Matajs.

Miroslav Paul (trenér Znojma): Do utkání jsme vstoupili velmi špatně a brzy jsme inkasovali. Postupem první půle jsme se začali více a více dostávat do hry, vyvrcholením byl pěkný vyrovnávací gól Bernáta a následně otočení výsledku na 2:1 v náš prospěch. Ve fázi, kdy jsme byli lepší a soupeře jsme tlačili jsme vyrobili penaltu a za dvě minuty další, takže místo toho abychom odcházeli do poločasu s vedením 2:1, prohrávali jsme 2:3. Pro vývoj utkání dle mého názoru klíčové okamžiky. Ve druhé půli jsme se snažili hrát stále stejně náročně a aktivně se dvěma útočníky, ale po našich chybách přišlo místo vyrovnání, inkasování. V závěru dovršil hattrick také penaltou Bernát, více jsme již nestihli. V utkání jsme hráli na velké riziko, kdy jsme se snažili napadat soupeře hodně vysoko, což byl velmi náročný styl, když jsme přesně nedokázali obsadit hráče soupeře. Přesto si myslím, že 5 branek je až příliš. Se třemi vstřelenými brankami bychom venku prostě měli bodovat. Jdeme však dále, čekají nás poslední dvě utkání podzimu a naše odhodlání je získat co největší počet bodů atraktivním pojetím hry.