SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

 
 
10.kolo, neděle 9.10.2022
1.SC Znojmo-mládež - Slezský FC Opava  0:6  (0:1)
Branky: 7. a 52. Winkler, 47. a 55. K. Hendrych, 55. Endrych, 89. Pecník.
ŽK: Zacpal (OPA).
Rozhodčí: Bělák - Dorotík, Rehberger.
1.SC Znojmo-mládež: P. Sokol - Řepa, Malina (46. Pelán), Prycl, F. Štěpánek, Chvátal (c), Rolník, Schwarz, Loveček, Matajs (80. Votava), Kuřák (62. J. Krištof).
Slezský FC Opava: Včelný - Winkler, Dědík (46. V. Hendrych), Hejhal (c) (Tomíček), Baar, Blahut (62. Zacpal), Kožík, Endrych (62. Patyk), F. Hendrych, Pecník, Galík (62. Kysilko).

Ohlasy

Miroslav Paul (trenér Znojma): V prvním poločase jsme dokázali ještě se soupeřem držet krok. I když byl soupeř lepší, dokázali jsme vzdorovat a jít do zajímavých brejků, které jsme však nedotáhli. O poločase jsme si řekli, co je potřeba zlepšit a hlavně jsme si pojmenovali pár věcí, které zápas mohou rozhodnout a v těchto věcech musíme být více jak 100%. V kabině jsme vedli na toto téma debatu 10 minut, abychom hned v první minutě druhé půle ze situace dva na dva v krajním prostoru inkasovali. To nás absolutně zlomilo a za dalších 15 minut jsme dostali ještě další tři branky. V závěru trefil Štěpánek břevno. Jsem zklamaný a naštvaný z toho, že jsme inkasovali branky ze situací, na které jsme se připravovali, a o kterých jsme mluvili. Je to o osobní zodpovědnosti hráčů ve svých prostorách, tady jsme absolutně vyhořeli.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2023 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies