SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

 
 
9.kolo, sobota 1.10.2022
SK Líšeň - 1.SC Znojmo-mládež  5:1  (3:0)
Branky: 69. a 73. Tauš, 3. Čábelka, 14. Knos, 41. Baier - 62. F. Štěpánek.
ŽK: Rolník (ZNO).
Rozhodčí: Machorek - Nejezchleb, Piňos.
SK Líšeň: Klabal - Polóni (46. Liška), Dervišič, Pavlinec (67. Oplt), Hochman (39. Povolný), Řezník, Čábelka, Knos, Hasoň, Baier (46. Novák), Rolinek (46. Tauš).
1.SC Znojmo-mládež: R. Krištof - Š. Kříž, Řepa, Malina, Pelán (46. Loveček), J. Krištof (46. Kuřák), F. Štěpánek, Chvátal (c), Rolník, Matajs (75. Votava), Prycl (84. Durda).

Ohlasy

Miroslav Paul (Trenér Znojma): Absolutně bezkrevný výkon. Ihned z kraje utkání jsme inkasovali a v 15. minutě znova, v té chvíli bylo po zápase. V prvním poločase jsem měl pocit, že na hřišti stojí jedenáct obětních beránků, kteří čekají co s nimi soupeř udělá. Domácí byli agresivní, emočně správně nastavení do utkání, důrazní po celém hřišti, rychlejší. Celá naše obranná čtveřice včetně brankáře velmi slabá. Stopeři Kříž a Chvátal si nedokázali poradit s důrazným hroťákem domácích. Po krajích hřiště si dělali Líšenští co chtěli a brankář Krištof se také podílel na inkasovaných brankách. Krajní záložníci absolutně nedodržovali taktické pokyny, do defenzívy práce 0 a presink žádný. Teď zbývá jediné, rychle spadnout na zem, pracovat v tréninku maximálně precizně ve všech činnostech, detailech a hlavně nastavit hlavu tak, že se jdu zlepšovat. To je cesta…

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2023 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies