FC Vysočina Jihlava B - 1.SC Znojmo-mládež, spolek  2:2  (1:1)
Branky: 26. Palán, 69. Vopršal (pen.) - 45. Chvátal, 61. Bernát (pen.).
Rozhodčí: Denev - Rosický, Holub.
FC Vysočina Jihlava B: Široký - Půža, Šlechta, Holec, Palán, Pospíchal (10. Jančok), Vodička (65. Dohnal), Exner (c), Henzl (46. Bartes), Vopršal, Ficek (46. Sklenář).
1.SC Znojmo-mládež, spolek: R. Krištof - Řepa, Pelán, F. Štěpánek, Chvátal (c), Paul, Bernát, Loveček (80. Durda), Matajs (73. N. Škopek), Prycl, Kuřák (46. J. Krištof).

Miroslav Paul (trenér Znojma): K utkání jsme zajíždějí v hodně okleštěné sestavě, v čemž se naskytla možnost dalším hráčům v kádru, si říct o své místo. V prvním poločase jsme hráli obrovsky pasivně v hlubokém bloku, přitom herní plán byl zcela jiný. Chtěli jsme vysoko napadat a získávat míče na půlce soupeře. Jenže jsme nebyli ochotni pracovat bez míče a běhat. Propadali jsme hodně v krajních prostorách a ve středu hřiště jsme vůbec nepracovali směrem nahoru. Poločasový výsledek 1:1 byl pro nás příznivý. Do druhé půle jsme vysunuli blok výše a povedlo se nám vyzobnout několik míčů při rozehrávce soupeře, z čehož pramenily zajímavé příležitosti. Dokonce jsme po pěkné akci vývoj utkání otočili. Soupeř srovnal z penalty. V samém závěru měl rozhodnutí na kopačce Krištof J., ale neproměnil. Remíza asi v celkovém kontextu zasloužená.