FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Ve šlágru kola naše U15 zvítězila nejtěsnějším rozdílem!

Ve šlágru kola naše U15 zvítězila nejtěsnějším rozdílem! Z N O J M O - V posledním soutěžním zápase roku 2021 se utkala naše patnáctka ve šlágru kola s Líšní. Jednalo se o přímý souboj o druhé místo v tabulce. Utkání se hrálo velmi pohledné a ve velkém tempu, kdy šance na jedné straně střídala šanci na druhé straně. Nakonec naši mladíci dokázali zaslouženě zvítězit a rozloučit se s podzimní částí soutěže velmi cenným vítězstvím.

 
 
1. (Čafka), neděle 7.11.2021
1.SC Znojmo-mládež, spolek - SK Líšeň  1:0  (1:0)
Branka: 6. Matajs
ŽK: 70. Matajs (Zojmo)
Rozhodčí: Jiří Pavlas - Karel Kříž, Dušan Laštůvka
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Loskot - Kříž Š., Škopek (41. Peca), Daniel, Paul, Čížek (78. Minařík), Schwarz (34. Matula), Prycl (41. Souček), Herman, Buchta (78. Mrkos), Matajs (74. Pekar)
SK Líšeň: Novák - Tichák, Šimek, Suchomel, Hotový (74. Frisk), Brenko, Hampel, Drábek, Haluza (41. Ševela), Šamalík, Filipín (65. Fousek)
Počet diváků: 69

Ohlasy

Václav Dvořák (Znojmo): V posledním utkání podzimu jsme přivítali ambiciózní Líšeň. Od samého začátku jsme hráli aktivně, získávali jsme hodně míčů už při rozehrávce soupeře. Během úvodních patnácti minut jsme měli tři stoprocentní šance, ale proměnili jsme jedinou. Hosté poté hru vyrovnali a měli také své šance, ale vždy byl na místě náš brankář Dominik Loskot, který nás podržel. Při našich dalších šancích, které jsme si vypracovali jsme čekali stále na druhý pojišťovací gól, ale nebyli jsem přesní a klidní v koncovce. Přesto se nám povedlo tento těžký zápas s kvalitním soupeřem dovést k zaslouženému vítězství.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies