FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

3. (Pastrnkova), neděle 15.8.2021
ČAFC Židenice 2011 - 1.SC Znojmo-mládež, spolek  8:3  (2:1)
Branky: 47. a 51. Pavlík, 64. a 66. Krška, 23. Albrecht, 45. Moravčík, 81. Fedák, 85. Jochman - 70. a 76. Urban, 1. Drozd
Rozhodčí: Urbánek - Skoupý, Soukal
ČAFC Židenice 2011: Pavlík M. - Novotný, Albrecht, Čermák (46. Jochman), Fedák, Knecht, Krška, Pavlík R. (82. Mátl), Moravec (65. Staněk), Zralý (60. Vašíček), Moravčík
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Ryšavý - Šlapanský (60. Sobotka), Symoni (72. Matoušek), Drozd (72. Kuřák), Šrámek (60. Štěpánek), Bernát, Svoboda, Urban, Malina, Novák, Pelán
Počet diváků: 42

Tomáš Brabenec (Znojmo): V prvním poločase jsme byli lepším mužstvem kdy jsme nevyužili vytvořené šance a srazil nás zbytečný gól na konci poločasu. Vůbec nám nevyšel vstup do druhé půle, kde se utkání rozhodlo. Musím však kluky pochválit, že i za stavu 6:1 utkání nezabalili a dřeli až do konce.