U18 na Spartě bez vstřelené branky i bez bodů!

U18 na Spartě bez vstřelené branky i bez bodů! B R N O - Osmnáctka se trápí v koncovce, za poslední tři utkání se podařilo vstřelit pouze jednu branku, což nemůže znamenat nic jiného než tři porážky v řadě. Nestřílíme branky a po hrubých chybách inkasujeme, přesně takto tomu bylo i na půdě brněnské Sparty. Šance na nápravu je v neděli 10.10.2021 od 10:30 Na Čafce proti týmu FK Pelhřimov..

10. (Mar. nám. UT), sobota 2.10.2021
FC Sparta Brno - 1.SC Znojmo-mládež, spolek  2:0  (0:0)
Branky: 60. Janderka, 78. Broskva z penalty
Rozhodčí: Miroslav Hovorka - Jiří Julínek, Vojtěch Nechvíle
FC Sparta Brno: Foret - Broskva, Večeřa, Staněk (68. Jedlička), Havelka, Kučera (58. Štoss S.), Malishevskyy, Štoss A. (78. Kozelek), Roštinský, Říha, Janderka
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Ryšavý - Špalek Š., Jarý, Synek, Bobor, Špalek J., Bartoněk, Čech, Štola, Symoni, Škopek (78. Svoboda)
Počet diváků: 21

Zdeněk Adamov (Znojmo): Úvod zápasu byl hodně nervózní. Směrem dozadu jsme hráli pozorně, ale do ofenzivy jsme byli bojácní a zbrklí. Zhruba od poloviny první půle se naše hra zlepšila. Kombinovali jsme, drželi míč a dostávali jsme se do šancí, které jsme neproměnili. Zápas rozhodla ve druhé půli naše individuální chyba, kterou soupeř potrestal. Poté jsme začali hrát na větší riziko do defenzivy, což soupeř potrestal a utkání tím rozhodl. Pokud chceme sbírat body, nesmíme dělat individuální chyby a hlavně musíme začít střílet branky.