7. (Lesní), neděle 12.9.2021
Městský SK Břeclav oddíl fotbalu, pobočný spolek - 1.SC Znojmo-mládež, spolek  3:5  (0:3)
Branky: 65. Candigliota, 67. Krmíček, 84. Marták - 7. Koukal, 20. Chvátal, 37. Bartoněk, 69. vlastní Zrůna, 86. Březina
ŽK: 70. Tesař, 73. Krmíček - 36. Ryšavý, 73. Škopek
Rozhodčí: Karel Mach - Pavel Vymyslický, Václav Ujčík
Městský SK Břeclav oddíl fotbalu, pobočný spolek: Ludvík - Zrůna, Tesař, Sedlák (46. Blažek, 53. Kováčík), Netopil, Krmíček (73. Gajdoš), Havlena (82. Netopil), Mysliveček, Marták, Candigliota, Jirava (46. Hlavňovský)
1.SC Znojmo-mládež, spolek: Ryšavý - Symoni, Koukal (46. Drozd), Malina, Rehberger, Březina (90. Šlapanský), Škopek (76. Novák), Synek, Bartoněk, Bobor, Chvátal
Počet diváků: 44

Zdeněk Adamov (Znojmo): Budu se opět opakovat, ale musím klukům poděkovat za výkon i za to jak utkání odmakali. Vstup do utkání a celou první půli jsme měli výbornou. Vstřelili jsme branky po pěkných akcích, což znamenalo vedení 3:0. Ve druhém poločase už kvalita trochu odešla, možná i způsobena únavou některých hráčů a soupeř nás trestal za naše chyby, avšak naštěstí vždy jsme dokázali na branku soupeře odpovědět a utkání dohrát na morální vlastnosti. Získali jsme velmi cenné tři body a bude se nám zase lépe dýchat.