FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B

5.k. SpSM-U12 JIH, čtvrtek 27.8.2020
1.SC Znojmo-mládež,spolek - Fotbalový club Zlín  8:4  (1:1)
Branky: 56., 75. a 80.Krčil, 25. a 59.Vasmanský, 64.Baláž, 73.Drozd - 44.Parrilla, 46.Karola, 51.Pavelka, 77.Měřil
Rozhodčí: David Pikart
Počet diváků: 55

Oldřich Helebrant, trenér 1.SC Znojmo U12: "Dnes jsme předvedli výkon, kterým bychom se chtěli prezentovat ve všech utkáních s jakýmkoliv soupeřem. Do posledního pokynu jsme chtěli plnit vše co jsme si v kabině nastavili. Byli jsme aktivní v pohybu bez míče, důrazní v dostupování hráčů s míčem a bránění situací 1:1, kde jsme získávali 90 procent míčů aktivním napadáním na soupeřově polovině, a poté jsme si rychlým prvním dotekem směrem k soupeřově bráně a aktivitou hráčů bez míče a herní odvahou v soubojích 1:1, vytvářeli spoustu brankových příležitostí. Bohužel proměňování šancí byla jediná na druhou stranu obrovská kaňka na dnešním výkonu. Kdy jsme Zlín pouze svojí nemohoucností v koncovce drželi ve hře o přijatelný výsledek. Protože při vší úctě k soupeři za prvních 30 minut poměr střel 16:2 v náš prospěch mluví za vše. Měli jsme vést po první třetině výsledkem 10:1 a zápas jsme si mohli dohrát ve větším klidu a pohodě. Po celou dobu utkání jsme byli jasně lepším týmem ve všech aspektech hry, vyjma asi 10 minut, kdy jsme polevili v koncentraci a dovolili jsme soupeři vstřelit branky.
Doufám že jsme si ověřili a potvrdili, že to, kam směřujeme a jak se chceme prezentovat na hřišti, i když je to obrovsky náročné, je správná cesta a vždy se nám to vrátí radostí z výkonu, který jsme předvedli na hřišti, v ideálních případech podpořené i výsledkem.
MOCKRÁT děkuji chlapci za předvedený výkon. Ale NEUSNOUT naše práce a cesta k podobným výkonům je teprve na začátku."