5.k. SpSM-U12 JIH, čtvrtek 27.8.2020
1.SC Znojmo-mládež, spolek - Fotbalový club Zlín  8:4  (1:1)
Branky: 56., 75. a 80.Krčil, 25. a 59.Vasmanský, 64.Baláž, 73.Drozd - 44.Parrilla, 46.Karola, 51.Pavelka, 77.Měřil
Rozhodčí: David Pikart
Počet diváků: 55

Oldřich Helebrant, trenér 1.SC Znojmo U12: "Dnes jsme předvedli výkon, kterým bychom se chtěli prezentovat ve všech utkáních s jakýmkoliv soupeřem. Do posledního pokynu jsme chtěli plnit vše co jsme si v kabině nastavili. Byli jsme aktivní v pohybu bez míče, důrazní v dostupování hráčů s míčem a bránění situací 1:1, kde jsme získávali 90 procent míčů aktivním napadáním na soupeřově polovině, a poté jsme si rychlým prvním dotekem směrem k soupeřově bráně a aktivitou hráčů bez míče a herní odvahou v soubojích 1:1, vytvářeli spoustu brankových příležitostí. Bohužel proměňování šancí byla jediná na druhou stranu obrovská kaňka na dnešním výkonu. Kdy jsme Zlín pouze svojí nemohoucností v koncovce drželi ve hře o přijatelný výsledek. Protože při vší úctě k soupeři za prvních 30 minut poměr střel 16:2 v náš prospěch mluví za vše. Měli jsme vést po první třetině výsledkem 10:1 a zápas jsme si mohli dohrát ve větším klidu a pohodě. Po celou dobu utkání jsme byli jasně lepším týmem ve všech aspektech hry, vyjma asi 10 minut, kdy jsme polevili v koncentraci a dovolili jsme soupeři vstřelit branky.
Doufám že jsme si ověřili a potvrdili, že to, kam směřujeme a jak se chceme prezentovat na hřišti, i když je to obrovsky náročné, je správná cesta a vždy se nám to vrátí radostí z výkonu, který jsme předvedli na hřišti, v ideálních případech podpořené i výsledkem.
MOCKRÁT děkuji chlapci za předvedený výkon. Ale NEUSNOUT naše práce a cesta k podobným výkonům je teprve na začátku."