Athleticko-footballový club Humpolec - 1.SC Znojmo-mládež,spolek B  1:1  (1:0)
ŽK: 70.Zástěra, 67.Žáček - 12.Kašpárek, 57.Dvořák, 90.Vaníček
Rozhodčí: Ladislav Petrlík - Michal Pfeifer, Zdeněk Niederle
1.SC Znojmo-mládež,spolek B: Petr Felcan (90) – Štěpán Špalek (26), Luboš Kašpárek (90), Hynek Horák (90), Alexander Škopek (90) – Tomáš Dorňák (90), Jan Kadlec (90), Aleš Rehberger (90), Petr Pham (90), Tomáš Vaníček (90) – Samuel Dvořák (90)
Počet diváků: 52

V neděli jsme se utkali na kvalitním hřišti v Humpolci v ideálním fotbalovém počasí s domácí U 19. Do zápasu jsme vstoupili zakřiknutě a celý první poločas nás domácí přehrávali. Jejich aktivita vyvrcholila vedoucím gólem po rohovém kopu. Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji a vytvořili si několik šancí, které ale chytil domácí brankář. Pak převzali iniciativu opět domácí, ale my jsme přečkali dva důležité momenty. Nejprve brankář Petr Felcan chytil soupeři pokutový kop, pak stále za stavu 1:0 měl domácí útočník zpracovaný míč na šestce, ale zcela sám vystřelil vedle. To jsme potrestali vyrovnáním Aleše Rehbergera v 80. minutě po přímém volném kopu Petra Phama a následném zmatku v domácí obraně. V závěrečných deseti minutách už se skóre nezměnilo.

Góly:
27.min. 1:0 Maršík - sklepnutí míče do brány hrudníkem zcela volným hráčem po RK
69.min. Brankář Felcan chytil soupeři pokutový kop
80.min. 1:1 Rehberger – dorážka hlavou po zmatku ve vápně soupeře po našem PVK