1.SC Znojmo-mládež,spolek B - FK mládeže Vysočina Jihlava B  0:4  (0:2)
Branky: 9. a 85.Novotný, 43.Vítek, 83.Trojan
Rozhodčí: Jiří Pavlas - Jakub Rosický, Jaromír Šťáva

Petr Felcan (90) – Martin Cabák (90), Luboš Kašpárek (90), Hynek Horák (45), Tomáš Vaníček (90) – Štěpán Špalek (90), Marek Salay (80), Aleš Rehberger (61), Samuel Dvořák (81), Michal Janík (59) – Martin Březina (90)

Náhradníci: Jakub Ryšavý, Šimon Sadilek (45), Pavel Bobor (31), Alexander Škopek (29), Jan Kadlec (10), Petr Pham (9), Martin Čečil

Trenér: David Pazdera

Počet diváků: 56

V neděli dopoledne jsme se v tropickém počasí utkali na Čafce s týmem U 18 Jihlavy. Výborný soupeř nás od začátku přehrával, a po celé utkání si udržoval herní a střeleckou převahu. Zejména v prvním poločase jsme těžko nacházeli protihru. Druhá půle byla z naší strany podstatně lepší a zejména po levé straně jsme měli několik zajímavých akcí. Bohužel vinou nepřesné finální přihrávky se nám je nepodařilo zužitkovat do vyložených šancí a gólů. Škoda dvou rychlých a zbytečných branek v naší síti v posledních deseti minutách, které upravili konečné skóre na nepříjemných 0:4.

Góly:
09.min. 0:1 Novotný - střela po prohraném osobním souboji našeho hráče
43.min. 0:2 Vítek – protiútok do otevřené obrany po ztrátě míče v přechodové fázi
83.min. 0:3 Trojan - hráč soupeře přešel přes tři naše hráče na pravé straně a zakončil
85.min. 0:4 Novotný - dorážka po předchozí střele po centru do vápna chycené brankářem