FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B

1.k. MSDD-D st. U18, středa 2.9.2020
FK Hodonín - 1.SC Znojmo-mládež,spolek B  4:1  (2:1)
Branky: 16.Papež, 33.Šenfeler, 58.Petrucha, 65.Jáger - 38.Dvořák
ŽK: 79.Šťastný - 64.Kašpárek
Rozhodčí: Luboš Drozdy - Josef Tomanec, Luděk Bittner
1.SC Znojmo-mládež,spolek B:

Tomáš Hamza (90) – Martin Cabák (90), Jiří Kocanda (90), Luboš Kašpárek (90), Alexander Škopek (90) – Petr Pham (90), Aleš Rehberger (90), Radek Pecina (90), Samuel Dvořák (90), Michal Janík (63) – Martin Březina (90)

Náhradníci: Petr Felcan, Marti

n Čečil (27), Petr Železný, Marek Zeisel

Trenér: David Pazdera

Počet diváků: 40

Ve středu jsme se v dohrávaném utkání střetli v Šardicích s favorizovaným týmem Hodonína. V první půli jsme ještě se soupeřem dokázali relativně držet krok, škoda zejména neproměněné šance Aleše Rehbergera za stavu 0:0 v úvodu utkání. Poté se domácí tým ujal postupně vedení o dva góly, my jsme však po pěkné akci Samem Dvořákem snížili. Bohužel ve druhém poločase domácí občerstvili svou sestavu čtyřmi střídáními a získali převahu, která se postupně zvětšovala. To se projevilo v nárůstu skóre na konečných 4:1 pro Hodonín, zejména závěr zápasu byl pro nás velmi náročný.

Góly:
16.min. 1:0 Papež - z pokutového kopu
33.min. 2:0 Šenfelder - Samostatný únik po naší pravé straně obranybr> 38.min. 2:1 Dvořák (Březina) – rychlá akce po naší levé straně centr a střela z první
58.min. 3:1 Petrucha - protiútok po naší levé straně po zbytečné ztrátě míče
65.min. 4:1 Jáger - pěkná střela z PVK