FK Hodonín - 1.SC Znojmo-mládež,spolek B  4:1  (2:1)
Branky: 16.Papež, 33.Šenfeler, 58.Petrucha, 65.Jáger - 38.Dvořák
Rozhodčí: Luboš Drozdy - Josef Tomanec, Luděk Bittner

Tomáš Hamza (90) – Martin Cabák (90), Jiří Kocanda (90), Luboš Kašpárek (90), Alexander Škopek (90) – Petr Pham (90), Aleš Rehberger (90), Radek Pecina (90), Samuel Dvořák (90), Michal Janík (63) – Martin Březina (90)

Náhradníci: Petr Felcan, Marti

n Čečil (27), Petr Železný, Marek Zeisel

Trenér: David Pazdera

Počet diváků: 40

Ve středu jsme se v dohrávaném utkání střetli v Šardicích s favorizovaným týmem Hodonína. V první půli jsme ještě se soupeřem dokázali relativně držet krok, škoda zejména neproměněné šance Aleše Rehbergera za stavu 0:0 v úvodu utkání. Poté se domácí tým ujal postupně vedení o dva góly, my jsme však po pěkné akci Samem Dvořákem snížili. Bohužel ve druhém poločase domácí občerstvili svou sestavu čtyřmi střídáními a získali převahu, která se postupně zvětšovala. To se projevilo v nárůstu skóre na konečných 4:1 pro Hodonín, zejména závěr zápasu byl pro nás velmi náročný.

Góly:
16.min. 1:0 Papež - z pokutového kopu
33.min. 2:0 Šenfelder - Samostatný únik po naší pravé straně obranybr> 38.min. 2:1 Dvořák (Březina) – rychlá akce po naší levé straně centr a střela z první
58.min. 3:1 Petrucha - protiútok po naší levé straně po zbytečné ztrátě míče
65.min. 4:1 Jáger - pěkná střela z PVK