FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

10.k.MSDL mladší U17, sobota 10.10.2020
FK Fotbal Třinec - 1.SC Znojmo-mládež, spolek  2:2  (1:2)
Branky: 44:tovaly, 86.Klimek - 3.Bakaj, 25.Vybíral
ŽK: 87.Klocek - 54.Bakaj, 80.Bartoněk
Rozhodčí: Tomáš Mankovecký - Tomáš Boráň, Petr Lukašík

V prvním poločase byly hosté jednoznačně lepším družstvem a po samostatných nájezdech vedli 2:0, další šance zůstaly nevyužity a v poslední minutě po chybě v rozehrávce domácí snížili na 1:2.

V druhé polovině se obraz hry úplně změnil a domácí se snažili vyrovnat a hosté se více méně jen bránili, vyrovnání přišlo střelou z poza šestnáctky pár minut před koncem.

Karel Bečka, trenér 1.SC Znojmo U17: "V prvním poločase jsme podali jeden z nejlepších našich podzimních výkonů, jen škoda, že jsme nevyužili další pološance nebo šance v prvním poločase, tam jsme měli utkání rozhodnout. V druhém poločase jsme přestali hrát, možná si hráči mysleli, že už je hotovo. Prostě musíme hrát až do konce. Škoda druhého poločasu."