FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B

9.k. MSDL mladší U17, neděle 4.10.2020
1.SC Znojmo-mládež,spolek - FK mládeže Vysočina Jihlava  0:3  (0:2)
Branky: 19. a 30.Štancl, 90.Krajčo
ŽK: 75.Koukal - 3.Krajčo, 46.Dobrovolný, 84.Štancl
Rozhodčí: Karel Mach - Jiří Novák, Jaroslav Kolář
Počet diváků: 38

V prvním poločase byli hosté lepším týmem na hřišti, vyhrávali souboje a po dorážce trestného kopu šli do vedení 1:0, které zvýšili po centru a přehození brankáře na 2:0.

Ve druhém poločase se hra vyrovnala a místy byli i domácí lepším týmem. Hrozili zejména ze standartních situací, ale v zakončení se jim nedařilo. Největší šance skončila po rohovém kopu a střele z pěti metrů na tyčce a v 90.min po chybě v obraně hosté zvýšili na 3:0.

Ohlasy trenérů

Karel Bečka, trenér 1.SC Znojmo U17: "Z naší strany to byl výkon dvou poločasů. V prvním ustrašený se ztrátou spousty míčů a prohranými souboji. A v druhém už bylo vidět nasazení, bojovnost, snaha hrát fotbal. Jako druhý poločas musíme hrát celý zápas."