FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

7.k. MSDL mladší U17, neděle 20.9.2020
1.SC Znojmo-mládež, spolek - SK Olomouc Sigma MŽ B  0:3  (0:1)
Branky: 23.Táborský, 58.Špangr, 79.Uriča
ŽK: 62.Dúcký (ZNO)
ČK: 56.Pavlíček (OLB)
Rozhodčí: Luboš Rygl - Karel Chromý, Marek Havlín
Počet diváků: 60

Přijel první celek tabulky a bylo to vidět od začátku, hosté si vytvořili územní tlak a hrozili i ze standartních situací a po jednom z rohů šli do vedení 1:0 ve 23.min. Do konce poločasu se obraz hry neměnil, domácí pozorně bránili a hosté se už brankově neprosadili.

Ve druhém poločase se hráči Znojma snažili o větší aktivitu směrem dopředu a po jednom z protiútoků běžel sám na branku Honza Zbranek a hostující hráč ho zastavil nedovoleně a byl vyloučen. Po této situaci se domácí hráči snažili ještě více vyrovnat skóre a v 58.min dostali šanci kopat přímý kop z nebezpečné vzdálenosti asi 20 m od branky, bohužel trefili zeď a z následného rychlého protiútoku inkasovali podruhé. Třetí branku vstřelila Sigma po pěkné kombinaci v 79.min. Pak se již utkání dohrálo beze změny skóre.

Karel Bečka, trenér 1.SC Znojmo U17: "Snažili jsme se být rovnocenným soupeřem, bohužel naše chyby jak při prvním i druhém gólu nás připravili o lepší výsledek. Věřím, že se nám vrátí příští týden do sestavy Matyáš Valášek a Radim Štola a budeme se konečně více blížit k ideální sestavě. Za odvedený výkon dneska je třeba poděkovat celému manšaftu, kluci bojovali a odvedli na hřišti velký kus práce včetně hráčů z U-16."