FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

5.k. MSDL mladší U17, sobota 5.9.2020
1.SC Znojmo-mládež, spolek - Fotbalový club Zlín B  4:5  (3:3)
Branky: 14.Dorňák, 16.Zbránek, 43.Čížek, 72.Navrátil - 61. a 87.Michalík, 5.Pumprla, 30.Průcha, 45.Frolek
ŽK: 82.Dorňák, 84.Šuba - 35.Průcha
Rozhodčí: Roman Fabeš - Marek Horký, Jan Nápravník
Počet diváků: 50

V prvním poločase padlo šest branek, hned v 8.min. hosté tečovanou střelou 0:1, naši vyrovnali Tomášem Dorňákem stejným způsobem ve 14.min. a v 16.min. proměnil samostatný nájezd Honza Zbranek 2:1, pak hráči Zlína převzali iniciativu a byli lepší kombinačně i v držení míče, branku však dali po rychlém protiútoku ve 30.min 2:2. Ve 43.min. po standartní situaci 3:2 branku vstřelil Ondra Čížek a v poslední minutě opět po protiútoku 3:3.
V druhém poločase došlo k vynucenému střídání na naší straně a soupeř naše mladší dorostence začal přehrávat a po zbytečných ztrátách míčů na polovině hřiště se dostávali do brankových příležitostí a jednu z nich v 61.min. zakončili do prázdné branky 3:4. Opět po standartní situaci v 72.min. Tomáš Navrátil hlavou vstřelil čtvrtou branku. Utkání rozhodla 87.min., když po centru dorazil hostující hráč míč do branky 4:5.

Karel Bečka, trenér 1.SC Znojmo U17: "Vůbec nejsem spokojen s předvedeným výkonem dnes,vod 30.min. se nám nechtělo běhat, vstřelíme čtyři branky a prohrajeme, to se nesmí stát, děti v přípravce brání svoji branku lépe než dneska my, výkon v obranné fázi byl prostě a jednoduše špatný, ale to se netýká jen obránců, ale celého týmu. Někteří hráči si zřejmě myslí, že se soupeř porazí sám, tak to se dnes těžce spletli a určitě si z tohoto zápasu vezmeme poučení do dalších."