FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

3.k. MSDL mladší U17, sobota 22.8.2020
1.SC Znojmo-mládež, spolek - SK Hanácká Slavia Kroměříž  5:0  (3:0)
Branky: 2. a 49.Bakaj, 29. a 66.Zbránek, 38.Dorňák
ŽK: 73.Vybíral (ZNO)
Rozhodčí: Marek Horký - Dušan Rehberger, Petr Mayer
Počet diváků: 50

Za velkého vedra se povedl nástup našich hráčů a střelu Pavla Šuby tečoval Petr Bakaj a bylo to 1:0, pak následovala řada šancí - Bakaj sám na brankáře, Zbránek ze dvou metrů netrefil míč do prázdné branky, Bartoněk nejdříve nastřelil tyčku a za chvíli i břevno. Naštěstí v další šanci se v šestnáctce dobře zorientoval Honza Zbránek a dorazil nepovedenou střelu 2:0, v 36.min vystřídal zraněného Koukala Tomáš Dorňák a hned za dvě minuty střelou ze 22 metrů vstřelil třetí branku.

Druhý poločas začal stejně jako první a hned v úvodu z trestného kopu Petr Bakaj 4:0. Výkon našeho družstva pokračoval ve stejných dimenzích, jen šancí již nebylo tolik. Nicméně po přihrávce Petra Železného dorazil Honza Zbránek přízemní centr do branky - 5:0. Pak se již utkání dohrálo beze změny skóre, protože další samostatný nájezd nebyl proměnen Dorňákem.

Karel Bečka, trenér 1.SC Znojmo U17: "Povedl se nám vstup do obou poločasů, vstřelili jsme brzy branky a hrálo se nám hned lépe, i v tom horku jsme předváděli docela slušný kombinační fotbal. Uvidíme co přinesou další zápasy, ale budeme chtít pokračovat ve stejných výkonech i dál. Za dnešní výkon si zaslouží pochvalu všichni hráči co byli na hřišti včetně náhradníků."