FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

1.k. MSDL mladší U17, středa 26.8.2020
1.SC Znojmo-mládež, spolek - FC Slovácko (Uherské Hradiště) B  3:1  (1:0)
Branky: 39.Železný, 62.Vybíral, 69.Bakaj - 73.Mikač
ŽK: 53.Železný, 72.Navrátil, 78.Ďurko, 87.Šuba - 53.Jakubowicz, 57.Marek
Rozhodčí: Dušan Laštůvka - Martin Šmarda, Jan Vařacha
Počet diváků: 80

Slovácko se představilo jako fotbalový celek a po celou dobu zápasu bylo lepší v držení míče. Naši hráči plnili důsledně stanovenou taktiku a hráči Slovácka si nemohli vytvořit brankovou příležitost. A co přešlo přes obranu spolehlivě kryl brankář Prodělal. První poločas tak rozhodla standartní situace Petra Železného z 39.min., kdy míč skončil v brance a domácí vedli 1:0.

Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako první, hráči Slovácka se snažili vytvořit šanci, nebezpečnou střelu ze šestnáctky zlikvidoval Prodělal a domácí stále úspěšně dodržovali obranou taktiku a podnikali rychlé protiútoky a snažili se více napadat rozehrávku hostů. Tu vystihl v 62.min. Petr Bakaj ,obešel i brankáře a přihrál Staňovi Vybíralovi a ten neminul prázdnou branku 2:0. V 69.min. se Petr Bakaj obtočil kolem obránce a trefil protilehlou šibenici. V 73.min. snížili i hosté po standartní situaci doklepl míč do branky Mikáč Ondřej. Ve zbytku zápasu se hosté snažili vstřelit další branky, ale to se jim již nepodařilo a domácí U-17 si připsala další vítězství - zatím samé výhry - tři v řadě.

Karel Bečka, trenér 1.SC Znojmo U17: "V utkání jsme předvedli hodně dobrý taktický výkon založený na spoustě běhání a dodržování stanovených úkolů každým hráčem. Vstřelili jsme tři branky hodně fotbalovému soupeři, Slovácko bylo zatím náš nejtěžší protivník a to velmi těžký. Opět každý hráč zaslouží velkou pochvalu a zejména také hráči z U-16, kteří dostávají v utkání příležitost a nám výrazně pomáhají k dobrým výsledkům."