FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

 
 
9.k. MSDL starší U19, neděle 4.10.2020
1.SC Znojmo-mládež,spolek - FK mládeže Vysočina Jihlava  0:4  (0:2)
Branky: 31. a 47.Savi, 9.Fila, 89.Franěk
ŽK: 39.Špalek, 58.Beníček, 76.Kašpárek - 34.Trinh
ČK: 55.Špalek (ZNO) po 2.ŽK
Rozhodčí: Jaroslav Kolář - Karel Mach, Jiří Novák
Počet diváků: 30

Ohlasy trenérů

Fr.Havlík, trenér 1.SC Znojmo U19: "Nebudeme chodit kolem horké kaše – výkon nehodný boje o záchranu druhé nejvyšší dorostenecké soutěže. Naše hra neměla parametry jak soubojové, tak herní. Soupeře jsme sice donutili hrát přes nakopávané míče, ale ty jsme si nebyli schopni uhrát. Nedůrazným a pozdním dostupováním jsme nesbírali ani druhé a třetí míče, hráli jsme hluboko, neustále jsme ustupovali, couvali.
Samostatnou kapitolou jsou inkasované góly – doslova žákovské chyby – propadnutý míč přes střed hřiště, druhý gól jsme inkasovali po hlavičce, kdy se útočník prosadil mezi našimi dvěma hráči!! Do poločasu druhého vstoupíme inkasovanou brankou hlavičkou zády k brance po autovém vhazování a špatném postavení našeho brankáře.
Opakujeme neustále stejné chyby – nedostupujeme soupeře včas, obrovské problémy nám dělají dlouhé míče, kdy si nepřečteme hru a pozdě si se soupeřem odcouváme, prohráváme osobní souboje, nesebereme si ani druhé a třetí míče, tudíž nejsme na míči a soupeř má hru.
Ve fázi, kdy už jsme na míči, máme málo pohybu, hráči vůbec nebo pozdě rozbíhají kraje hřiště, ve vápně soupeře jsme v malém počtu hráčů.
Obrovská nespokojenost, kdy výkon žádného hráče neměl potřebné parametry. Kluci hrají o budoucnost mládežnického fotbalu ve Znojmě – z dnešního výkonu jsem ale neskutečně zklamaný!!!
Bojácnost, bázlivost, neochota jít do nekomfortní zóny, inkasovat a rozdávat rány v soubojích, neochota přejít po ztrátě míče okamžitě do základního postavení, aby nás soupeř nepřehrál jednoduchým dlouhým autem či nakopnutým míčem, nekomunikace.
Máme pouhopouhé 3 body – pokud nás výborný soupeř, kterým Jihlava bezesporu je, přehraje fotbalovou kvalitou – ok, to je stav věci. Když nás ale předčí v soubojích, nasazení, ochotě pracovat, obětavosti, pracovitosti a odpovědnosti, tak z toho je mi smutno.
Takhle se o záchranu nehraje…"

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin