7.k. MSDL starší U19, neděle 20.9.2020
1.SC Znojmo-mládež, spolek - SK Olomouc Sigma MŽ B  3:7  (0:1)
Branky: 74.Tumurbaatar, 80.Kohoutek z pen., 87.Vocílka - 28. a 59. (z pen.) Seehof, 47. a 62.Kašpárek, 65.Saňák, 87.Slatinský, 90.Uriča
ŽK: 22.Růžička, 75.Vocílka - 82.Vítek
ČK: 72.Vitásek (OLB)
Rozhodčí: Marek Havlín - Luboš Rygl, Karel Chromý
Počet diváků: 100

Fr.Havlík, trenér 1.SC Znojmo U19: "Divácky atraktivní utkání, kdy se hrálo až do poslední minuty. První poločas jsme zhustili střed hřiště, kde jsme nechtěli soupeři nechat prostor pro kombinační hru. Klukům jsme říkali, že takto kvalitní soupeř nám nenabídne mnoho šancí ke skórování, že musíme být efektivní – to se ale nestalo, kdy jsme svoje 2 šance za stavu 0:0 neproměnili.
Ve druhé části hry jsme chtěli být aktivnější, posunout naše postavení výše, aktivněji napadat rozehrávku soupeře – navíc jsme byli psychicky nahoře, protože v 43. minutě chytil Adam Polepil penaltu. Vše nám ale zhatila hned 2. minuta, kdy jsme si nechali dát naprosto zbytečnou branku – po naší chybě v pokutovém území. Po penaltě na 0:3 se nám hra doslova rozpadla a soupeř nás trestal. Za stavu 0:5 byl vyloučen hostující brankář, kluci v euforických 10 minutách dali 3 góly, dohrávali jsme ale na 2 stopery, za což nás pak hostující hráči potrestali.
Fotbalově krásné utkání, kdy i po prohře 3:7 zněl ČAFKOU potlesk."