FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B

6.k. MSDL starší U19, neděle 13.9.2020
1.SK Prostějov - 1.SC Znojmo-mládež,spolek  4:2  (3:0)
Branky: 3. a 42.(z pen.) Sedláček, 36.Kosek, 80.Gottwald - 48. a 55.Špalek
ŽK: 29.Bačovský - 60.Špalek, 86.Sadílek
Rozhodčí: Michal Křepský - Pavel Pospíšil, Marek Mašek
Počet diváků: 60

Klíčové okamžiky utkání – v 1.poločase to byly především 2 hrubé chyby našeho brankáře, kdy jsme prostě a jednoduše soupeři doslova darovali 2 laciné branky. Pod tíhou těchto událostí ani hráči v poli nehráli dle našich představ – hra byla pomalá, měli jsme roztažené hřiště, prohrávali jsme souboje, nebyla komunikace. Situace, kdy jsme byli na míči, jsme řešili individuálně. Stejná chyba je ale i zahození 100% brankových příležitostí, kdy zejména Roman Beníček hlavičkou z malého vápna musí uklidit míč do soupeřovy branky.

Poločas druhý byl z herního hlediska a projevu týmu výborný – soupeře jsme 30 minut v podstatě nepustili za půlku, 2x se prosadil Jáchym Špalek. Za stavu 2:3 jsme ale neproměnili penaltu, kdy Tim trefil pouze tyč – naprosto zásadní okamžik, který dostal domácí zpět do hry a nás naopak utlumil.

Ohlasy trenérů

Fr.Havlík, trenér 1.SC Znojmo U19: "Kluků je mi líto – místo toho, abychom otočili ztracený zápas z 0:3, tak jsme opět bez bodu. Za vynikající výkon v 2. poločase jsme si body zasloužili, fotbal se ale hraje na góly. A těch my inkasujeme velké množství, navíc se jedná často o branky laciné, tedy takové, které darujete soupeři svojí vlastní chybou. My je naopak nedáváme, alespoň ne v takovém množství, jakému by odpovídal počet vytvořených šancí."