1.SC Znojmo-mládež, spolek - Fotbalový club Zlín B  3:0  (1:0)
Branky: 29. a 62.Kohoutek, 76.Růžička
ŽK: 73.Červinka (ZLB)
Rozhodčí: Jan Nápravník - Roman Fabeš, Marek Horký
Počet diváků: 70

I přes vysokou prohru na půdě Zbrojovky Brno v minulém kole jsme zůstali u stejného rozestavení a systému hry. Paradoxem totiž bylo, že jsme z herního hlediska předvedli nejlepší 1. poločas v soutěži, ale góly dávali jenom domácí.

Tento zápas jsme v náš prospěch rozhodli včasným a důrazným dostupováním hráčů soupeře, čímž jsme nedali soupeři prostor ke kombinační hře. Kluci velice dobře komunikovali při přebírání soupeřových hráčů, vyhrávali jsme osobní souboje, sbírali jsme druhé míče. Po zisku míče jsme měli velmi rychlý přechod do ofenzivy, čímž jsme si vytvořili spoustu šancí. Za stavu 1:0 nás klíčovým zákrokem podržel Adam Polepil – po našich několika spálených 100% šancích to bylo velice důležité. Uklidnili jsme se až v 62.minutě, kdy vstřelil Stanislav Kohoutek druhý gól.

Týmový, koncentrovaný a trpělivý výkon. Pochvalu zaslouží všichni hráči – svoje první utkání v základní sestavě v kategorii U19 výborně zvládli Petr Bakaj a Pavel Šuba.