SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

 
 
2.k. MSDL starší U19, sobota 15.8.2020
FC Vítkovice 1919 - 1.SC Znojmo-mládež, spolek  3:0  (1:0)
Branky: 16.Růžička vlastní, 73.Kostelanský, 85.Gaži
ŽK: 42.Hon, 56.Kostelanský, 77.Král - 29.Růžička, 35.Kocanda, 40.Škuta, 48.Tumurbaatar, 53.Dvořáček, 67.Beníček, 69.Kohoutek
Rozhodčí: Jaromír Richtár - Jan Janeček, Vojtěch Kubáček
Počet diváků: 80

Ohlasy

Fr. Havlík, trenér 1.SC Znojmo U19: "Utkání hodnotím s odstupem a po zhlédnutí zásadních situací na kamerovém záznamu – je to totiž potřeba. První gól inkasujeme po rohovém kopu, kterému předchází evidentní faul na našeho brankáře (domácí hráč se ležícímu brankáři omlouvá, ale zahrává se další rohový kop). Následuje naprosto jasný a dobře viditelný, ale neodpískaný penaltový zákrok na Jáchyma Špalka, který je doslova sestřelen domácím stoperem. Pokračujeme ofsajdy, kdy vrcholem jsou akce Tobiase Kouřila, který vybíhá dvakrát z naší půlky hřiště a postupuje sám na domácího brankáře (další velice sporné situace už ani nezmiňuji). Následuje sestřelení S. Kohoutka domácím brankářem před pokutovým územím, kdy je domácí gólman evidentně posledním hráčem, který může zabránit gólové akci, ovšem vytažena je i k údivu domácích trenérů pouze žlutá karta. Vrcholem je pak komunikace pana rozhodčího k našemu kapitánovi: "Příště tě vyhodím ty zm…".
Ztratili jsme body se soupeřem, se kterým při vší úctě a respektu bodovat musíme. Díky inkasované brance jsme dostali sami sebe pod tlak - za stavu 0:1 jsme měli několik situací, které prostě a jednoduše musíme vyřešit gólově. Pak už jsme nezvládli emoce a díky otevřené obraně a hře na maximální riziko inkasovali další 2 branky. Jestli je ale tohle cesta k záchraně soutěže, tak doufám, že po takové ve Znojmě nepůjdeme!!!"

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies