8.k. SpSM-U12 JIH, neděle 6.10.2019
SK Líšeň - 1.SC Znojmo-mládež, spolek  2:17  (1:7)
Branky: 8.Šenkyřík, 67.Klika - 11., 31., 33. a 77.Kořínek, 24., 48., 54. a 56.Kučera, 29. a 51.Svoboda, 66. a 88.Švejda vlastní, 1.Nahodil, 17.O.Částek, 53.Štěpánek, 61.D.Kříž, 81.Šuba z pen.
Rozhodčí: Jan Malásek
Počet diváků: 20

Zdeněk Mička, trenér 1.SC Znojmo U12: "Utkání se odehrálo na těžkém a mokrém terénu, který dělal oběma týmům při hře problémy. S mokrým a po té bahnitým terénem jsme se hlavně první třetinu hodně prali. Nešla nám kombinace ani souboje 1x1. V první třetině jsme zahazovali i brankové příležitosti, kdy jsme zakončení řešili přílišnou silou a netrefovali jsme bránu z jasných pozic. Ve druhé třetině přišlo zlepšení, začali jsme si přesně přihrávat a fotbalově řešit útočné situace. Tím se začalo dařit i střelecky a soupeři jsme odskočili a hráli uvolněně. Do třetí třetiny jsme protočili posty, aby kluci byli komplexnější a i obránci zažili pocit vstřelené branky. Utkání skončilo nakonec velkým rozdílem, kdy jsme překonali poprvé hranici deseti vstřelených branek a potvrdili i dobrou práci v obraně. Kluci hráli až do konce, i když bylo utkání rozhodnuté, což je také pozitivní. Už se ale těšíme na další utkání, které hrajeme doma se silnou Jihlavou, která se pohybuje ve vrchních patrech tabulky. Má stejné výsledky se soupeři jako my a stejně tak je to i kategorie U13. Přijďte se podívat v sobotu v 10:00 na Čafku na kategorie U12 a U13."