2.k. SpSM-U13 JIH, sobota 24.8.2019
FC Slovan Havlíčkův Brod - 1.SC Znojmo-mládež, spolek  2:21  (1:14)
Branky: 36. a 89.Minařík - 19., 24., 43., 47., 62. a 80.Čížek, 34., 36., 49., 57. a 82.Matula, 37., 52., 64. a 67.Peca, 14. a 17.Prycl, 38. a 80.Pekár, 42.Mrkos, 70.Herman
Rozhodčí: Marek Švehla
Počet diváků: 73

trenér Oldřich Helebrant, 1.SC Znojmo: "Dnešní utkání musím rozdělit do dvou částí. Ta první je rozcvička a prvních 30 minut zápasu, v těchto chvílích jsme byli naprosto nesoustředění, bez aktivity a bez emočního naladění na utkání. To se projevilo v našem výkonu, kdy nás domácí celou první třetinu přehrávali a vytvářeli si spoustu brankových situací, jen díky výkonu brankáře Petra Schwarze a štěstí jsme v této části hry neinkasovali. A záhadným způsobem ji vyhráli 5:0. O přestávce jsme si situaci museli rychle rozebrat a promluvit si o tom, co udělat pro to, aby se obraz hry změnil. Od této chvíle, kdy si chlapci uvědomili, že samo to nepůjde, jsme soupeře neustále napadali, vytvářeli tlak na míč, začali pracovat bez míče a hlavně jsme začali brát zodpovědnost sami na sebe byli jsme odvážní jeden na jednoho a v kombinaci po celém hřišti jsme soupeře začali přehrávat, vytvářet si spoustu brankových příležitostí, které jsme dnes konečně proměňovali. Což se ostatně odrazilo i na výsledku zápasu. Ale musíme sportovně uznat, že takovouto prohru si chlapci soupeře za předvedený výkon nezasloužili.
Vyzdvihl bych výkony Filipa Prycla a Petra Čížka, kteří byly každou vteřinu na hřišti hrozbou pro soupeřovu branku a podíleli se na 15 brankách našeho týmu.
Děkuji chlapci za odvedený výkon, ale fotbal se hraje od 1. do poslední minuty.