2.kolo, čtvrtek 23.8.2018
1.SC Znojmo-mládež, spolek - SK Líšeň  5:4  (1:1)
Branky: 37.Svoboda, 56.Loveček, 65.Chvátal, 68.Štěpánek, 73.Dúcký - 52. a 87.Hochman, 43:Berdník, 90.Liška
Rozhodčí: Dalibor Černý

trenér Zdeněk Mička

Do utkání jsme nastupovali s tím, že máme z minulého utkání co napravovat. Od začátku utkání šlo vidět, že kluci měli chuť si zahrát a se soupeřem se o výhru porvat. První dvě třetiny byli vyrovnané nejen co se týče hry na hřišti, ale i skóre. Obě třetiny skončili shodně 1:1. Věděli jsme, že ve třetí třetině rozhodne štěstí a větší touha po vítězství. Přežili jsme vyloženou šanci Líšně, aby jsme pak odskočili rychlými brankami na skóre 5:2. Hosté se nevzdávali, ale až s hvizdem snižovali na konečných 5:4. Musím uznat, že soupeř byl o něco fotbalovější, ale již u nás se začínají objevovat pěkné fotbalové kombinace. Kluky musíme pochválit za týmový výkon a nasazení v utkání.