Odevzdaný, mizerný výkon, hodnotil trenér Vojvodík. Juniorka schytala sedm gólů

Odevzdaný, mizerný výkon, hodnotil trenér Vojvodík. Juniorka schytala sedm gólů O s t r a v a - Už samotný úvod naznačil, že juniorka prožije v Ostravě opravdu velice špatný den. Baník v úvodních osmi minutách vstřelil tři branky a v podstatě v této krátké časové pasáži rozhodl o své výhře. Z opravdu nepovedeného úvodu jsme se nedokázali vzpamatovat a nakonec schytali od Ostravanů sedm branek, přičemž v útoku domácí takřka neohrozili. Není tak divu, že trenér Roman Vojvodík volil po utkání ostrá slova.

 
 
11.kolo, neděle 4.10.2015
FC Baník Ostrava - 1.SC Znojmo FK  7:0  (4:0)
Branky: 1., 47. a 61. Szotkowski, 5. Tomšů, 8. Strakoš, 45. Tomšů, 64. Marek
ŽK: 3. Honiš, 39. Meschaninov, 59. Helešic, 60. Alispahič , 73. Půda - 60. Njire
Rozhodčí: roske – Vysloužil, Pochylý
FC Baník Ostrava: Chmiel - Celba, Mešaninov, Honiš, Strakoš (62. Švehlík) - Ožvolda (62. Marek), Karčmář - Alispahić (62. Opatřil, 79. Lučić), Tomšů (62. Půda), Helešic - Szotkowski.
1.SC Znojmo FK: Doleček – Morong, Pokorný, Hříbek (c), Zezula (45. Slavík), Nehyba, Alaca, Bogner (46. Sokol), Njire (65. Holčapek), Lapeš (76. Dědič), Yilmaz

Komentář k zápasu

Baník vlétl do utkání jako uragán a v pouhých osmi minutách rozcupoval naše naděje na dobrý výsledek. Branky Marka Szotkowského, Dominika Tomšů a Marka Strakoše v podstatě určili ráz celého utkání. Ostravský brankář Chmiel mnoho práce neměl, pozor si vška musel dávat při rohových kopech, jež se nám sice dařilo dobře sehrát, s koncovkou už je to horší.

Baník o sobě dal vědět ještě v závěru první půle. Dominik Tomšů uzavřel pro nás opravdu děsivou první půli čtvrtým gólem. Žel nebyl to ještě konec utkání.

Domácí hned v úvodu druhého dějství dali najevo, že případné zdramatizování zápasu rozhodně nehodlají připustit. Ostravský kanonýr Marek Szotkowski dokázal ve 47. minutě zakončit pohlednou kombinaci. Stejný hráč pak o pár minuty později dokonal hattrick. Zkázu pak dokonal Jakub Marek.

Ohlasy trenérů

Roman Vojvodík (Znojmo): Předvedli jsme opravdu mizerný, odevzdaný výkon. Náš projev byl katastrofální a nestačil by snad ani na okresní přebor. Jediný, kdo by snesl přísnější měřítko, byl brankář Doleček a Hříbek s Pokorným.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin