V úmorném vedru se rozešla juniorka s Budějovicemi smírně

V úmorném vedru se rozešla juniorka s Budějovicemi smírně Č. B u d ě j o v i c e - Procházka "peklem" čekala na oba aktéry utkání v rámci Juniorské ligy České Budějovice - Znojmo. Výkop byl naplánován na třináctou hodinu a rtuť teploměru atakovala čtyřicítku. I v těchto těžkých podmínkách ale byly k vidění v první půli hned tři branky a naše vedení. Žel v druhé půli se Jihočechům povedlo z penalty srovnat.

 
 
3.kolo, neděle 9.8.2015
SK Dynamo České Budějovice - 1.SC Znojmo FK  2:2  (1:2)
Branky: 7. Wermke, 71. Pasecký (pen.) – 5. Lapeš, 43. Ledecký
ŽK: Otepka, Lima – Celik
Rozhodčí: Fišer – Šimáček, Vlček
SK Dynamo České Budějovice: Coufal – Hrachovec (83. Vít), Jenne, Otepka (56. Horák), De Lima, Janoch, Křiváček, Bálek, Pasecký, Čadek (81. Tušer), Wermke (85. Duran)
1.SC Znojmo FK: Konvalina – Hříbek, Pokorný, Kostorek, Celik, Alaca (38. Sokol), Nehyba, Serenkov, Lapeš (77. Yilmaz), Bogner (46. Slavík), Ledecký.
Počet diváků: 50
Zobrazit online přenos

Komentář k zápasu

Juniorka si vzala v Českých Budějovicích návod od A-týmu a poměrně brzy otevřela skóre. Právě posila z áčka Pavel Lapeš nás dostal dorážkou již v páté minutě do vedení. Odpověď Dynama však přišla v úmorném vedru už za dvě minuty. Po rohovém kopu zařídil vyrovnání Roman Wermke.

Další vzruch poté přinesla až 21. minuta, kdy se do míč opřel Pokorný a proti jeho krásnému voleji musel Coufal zasahovat. V závěru prvního poločasu už byl ale krátký na individuální akci Davida Ledeckého.

Těsné vedení nám vydrželo v druhé půli až do 71. minutě, kdy byl proti nám odpískán pokutový kop. V jeho exekuci se Petr Pasecký nemýlil. Ve zbývajících minutách se oba týmy snažily překlopit vedení na svoji stranu, Lapeš však ve svém sólu neuspěl a Budějovice dvakrát orazítkovaly břevno. Na jihu Čech si tak připisujeme první bod do tabulky Juniorské ligy

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2018 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin