FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Mladá a oslabená sestava Juniorky utržila v Teplících další ránu

D u b í / Z n o j m o - Tři a půl hodiny cesty, déšť a pak vysoká prohra. Nic příjemného pro náš mladý tým. V Dubí jsem opět narazili na velice zkušený o mnoho starší tým, který především ve druhé půli ukázal svoji velkou sílu. Právě v této části Teplice rozhodly, když šestkrát skórovaly.

 
 
9. (Dubí), čtvrtek 11.9.2014
FK Teplice - 1.SC Znojmo FK  7:0  (1:0)
Branky: 40., 54. a 60. Chukwuma, 50. a 82. Kodeš, 74. Sušac, 86. Uhlíř
Rozhodčí: Pavel Vlasjuk - Petr Blažej, Vitner
FK Teplice: Lipš – Sušac, Horváth, Heger (60. Minařík), Jirásek, Stibor (52. Schettl), Richter, Chukwuma (64. Uhlíř), Urma, Kodeš, Dzaba (55. Laňka).
1.SC Znojmo FK: Konvalina (80. Bula) - Honz, Slavík (57. Sokol), Hrazdílek, Janák - Nehyba, Le Minh (68. Landšperský), Vala (4. Šálek) - Lama, Bogner, Kirschner

Komentář k zápasu

Na dlouhou cestu do Dubí až u německých hranic vyrazila tradičně velice mladá sestava. Podle věkového průměru bychom mohli šlo klidně označit tým ze U19. Trenér Aleksijević měl tedy opět velice složitou situaci. I tentokrát byla sestava Teplic o dva roky starší. Na výsledku se to bohužel opět projevilo, už ve čtvrté minutě se navíc zranil Vala a musel být střídán. Mladá sestava v kombinaci s únavou z dlouhé cesty se sice v první půli i díky brankáři Konvalinovi držela, v té druhé už ale Severočeši rozjeli brankostroj.

Velká škoda, že se našemu týmu nepovedlo udržet do přestávky vyrovnaný stav. Chybělo k tomu pouze pět minut, ve 40. minutě ale Chukwudi Chukwuma udělal kličku brankáři a poslal Teplice do vedení. Zlomili nás ale zřejmě až dvě slepené branky Petra Kodeše a Chukwudi Chukwumovi na začátku druhé půle, díky nimž soupeř odskočil na rozdíl tří branek.

Chukwudi Chukwuma byl i nadále při chuti a v 60. minutě zkompletoval svůj hattrick. Domácí už poté hráli v naprosté pohodě a dokázali přidat ještě tři branky. Postupně se trefil Sušac, Petr Kodeš a skóre uzavřel Jakub Uhlíř.

 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin