FK TřinecFC HlučínFC Slovan RosiceSK UničovFC Baník Ostrava BFK Hodonín1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FC Zlín BFK BlanskoFK Frýdek-MístekFC Zlínsko, spolek1.SC Znojmo FKSK HraniceČeský SK Uherský Brod, spolek1.BFK Frýdlant n. O.TJ Start BrnoMFK Karviná BTJ Tatran Bohunice
 

Ptejte se: Vedení klubu

Ptejte se vedení klubu

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 876 odpovědí v této kategorii celkem.


Michal (michalperglicek@seznam.cz - Zbořený Kostelec) 2.8.2019, 18:10
Dobrý den,je cílem Znojma návrat do druhé ligy?Odpověď:
Ano, po stabilizaci klubu, hráčského kádru a dalších důl.okolnosti. Jestli to bude letos nebo třeba za rok v tuto chvíli nejde říci.
Junior28 8.7.2019, 21:34
Děkuji za vyhodnocení tipovačky, pernamentka určitě potěší.

Odpověď:
Prosím a není zač. Především gratulujeme k umístění na vyhodnocených místech.
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz) 6.7.2019, 22:07
Dobrý den,
Zaregistrujte kub na Tvcom.cz Stránka, kde si sám klzb vyrábí přensy, uvažujete o Tom jinak přeji pevné nervy a co nejdříve první ligu zpátky, patříte tam.
Děkuji moc za info.

Odpověď:
Varianta to je, uvidíme jak se domluvíme. Děkujeme za přání, máme podobné.
Fridrich (fridrichvladimir@seznam.cz - znojmo) 4.7.2019, 18:10
Dobrý den a velice děkuji za cenu v tipovačce za 3. místo a to permanentku. Chtěl jsem požádat, dlouhodobě bydlím v Praze a proto jsem se chtěl dotázat, jestli bych mimořádně nemohl obdržet třeba nějaký suvenýr klubu.
Jsem dlouhodobý fanoušek klubu a nezdráhal jsem se za léta kolikrát i sám vydat HLASITĚ povzbuzovat náš mančaft např. do Ústí, Sokolova, Vlašimi, Budějic, Táborska, Kolín, Čáslav atd. atd.
Děkuji za případné vyhovění

Odpověď:
myslím, že by se vyhovět dalo. Budeme Vás informovat
Fridrich (fridrichvladimir@seznam.cz - znojmo) 3.7.2019, 23:10
Je pravda, že se k nám vrátil Petr Kirschner z Tasovoc?

Odpověď:
není to pravda, Kirschner odešel do Rosic
Junior28 1.7.2019, 16:49
Dobrý den, opětovně se ptám kdy bude vyhodnocena tipovačka?Před měsícem jsem dostal odpověď v nejbližší době...

Odpověď:
splněno, vyhodnoceno
Jiří Doválel (jiri.dovalel@centrum.cz - Znojmo) 26.6.2019, 12:23
Začínáte trénovat a já musím říct, že se mi ulevilo, protože dlouho bylo ticho. Držím palce, doufám, že i město se umoudří a už se nemůžu dočkat. Pro nás skalní se sestupem až tak moc nestalo. Pokud se bude hrát pěkný fotbal a na hřišti se objeví místo spousty cizinců i vlastní odchovanci, není co řešit.
Pěkný den a pevné nervy😊

Odpověď:
Děkujeme za podporu a přízeň, kéž by takových fanoušku bylo více
tobik441 (Znojmo) 16.6.2019, 13:19
Dobrý den, bude Znojmo hrát nějaké přípravné zápasy nebo ne? Protože na webu nic není. Děkuji

Odpověď:
zveřejněno na webu.
Daniel Šmedek (danieldedek@atlas.cz - Znojmo) 9.6.2019, 15:35
Dobrý den,máme syna Daniela Šmedka narozen 26.10.2008.Chteli by jsme se zeptat jestli přibíráte nebo děláte nábor.Dekuji za odpověď Šmedek

Odpověď:
Dobrý den. Máme zájem o každého kluka, který zase projeví zájem o fotbal. zavolejte na tel. číslo 732908075 trenéra Libora Paličku a on vám jistě poradí.
Robert Knebl (robert.knebl@seznam.cz - Znojmo - Hradiště) 3.6.2019, 18:31
Hezký den,

v prvé řadě chci sdělit, že si nesmírně vážím všech lidí, kteří investují svůj čas, energii a finance do znojemského fotbalu včetně p. Tunky.

S čím nejsem absolutně v pohodě a co mi přijde absolutně neprofesionální a řešení věcí v emocích a braní si věcí osobně a to včetně stopnutí diskusního fóra. Toto není prosím řešení situace, v které právě klub je (teď už i sestup z II. ligy, výkony hráčů, zákulisí a pozadí, nedostatek financí pro klub atd.).
Tímto akorát klub ukazuje, jak se ty věci dělat nemají a profesionalismus jde pak stranou, což je veliká škoda.
Navíc pod každou odpovědí bych uvítal, kdo na otázku odpovídá, aby to pak nebylo, že je jednou tiskovým mluvčím v podobě odpovědí od tazatelů např. sám prezident klubu Tunka, který si hájí své a chce se obhájit či někdo jiný, který jeho (či klub) obhajuje. To není zdůrazňuji nic proti p. Tunkovi. Ten nejspíš dělá více, než maximum, aby to udržel. Leč si myslím, že některé jeho kroky by měl řešit s kompetentními lidmi a nechat si poradit od zkušených.

Takže pokud si chcete napravit ”chyby” kterých se klub dopouští, tak zde pár z nich:
- obnovit diskusní fórum a nechat svobodně vyjadřovat názory druhých a možnost diskutovat o klubu (nejsme za komunismu, kde se něco stopovali a nejsme malé děti, kteří když někdo dělá bububu, tak se zavřou nebo něco zavřou či vystraší např. uzavřením dočasně fóra). Toto není řešení podle mě ani do budoucna ani na 24 hod. Jedině co bych pochopil proč nejde fórum je hacker či nejde nějak doména, ale vše ostatní má jít stranou, stejně tak osobní zájmy!!!

- podpis pod každou odpovědí, když někdo píše, ať je zřejmé, kdo se k tomu vyjadřuje

- a dle mého obklopit se profi lidmi s lidským srdcem, selským rozumem, aby se pak do takových situací nepřiléval oheň na všech stranách (fanoušci, hráči, vedení), ale aby se věci zklidňovali a podávali se ven věci, které jsou konstruktivní, věcné a jasné.Odpověď:
Děkujeme za podporu. Vždycky, ale ten co odpovídá na otázky bude hájit zájmy klubu nebo pana Tunky,to je přece samozřejmé. Pokud jde o diskuzní fórum bylo uzavřeno dočasně věřím, že se brzy opět otevře.


Další stránky
123456>>
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies