Ptejte se: Vedení klubu

Ptejte se vedení klubu


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
Otázky | Odpovědi vyplňte prosím všechny kolonky   

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 858 odpovědí v této kategorii celkem.


Michal Pergl (michalperglicek@seznam.cz - Černošice) 8.2.2019, 19:29
Dobrý večer,jakou cenu má hráč Znojma Teplý?
Myslíte si,že ho finančně speněžíte?

Odpověď:
Jaké je hodnota hráče je těžko říci, je to vždy souběh několika okolností. Snahou hráče by mělo být ..upozornit na sebe svými výkony movitější kluby. Náš klub pak nikdy nedělal žádnému hráči problémy s přestupem. Je i naší snahou hráče dobře prodat.
mara69 (jansa.jindra@seznam.cz - Znojmo) 2.2.2019, 23:31
Novinka bez záruky: Ordoš do Blanska.

Odpověď:
potvrzeno
Junior28 (monca.O@seznam.cz) 19.12.2018, 11:15
Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč tu provozujete dotazy na vedení, když na ně nikdo neodpovídá?

Odpověď:
polepšíme se. Berte to jako omluvu.
Lukáš (Racek - Znojmo) 9.11.2018, 23:19
Neplánujete změnu webovek, chtělo by to!Alespoň třeba jako u HC Orli Znojmo. I znak už je dosti starý a ne moc pěkný!

Odpověď:
Souhlasím. Zkusíme něco vymyslet s provozovatelem stránek resp. majitelem.
Frantisek Stoklasa (100klasa@seznam.cz - Moravske Budejovice) 3.11.2018, 08:41
Ach jo.......Znojmo není můj region ani mančaft, jen jsem se přišel podívat na Zbrojovku a popsal jsem své zážitky. Přeji vše dobré a vašemu fotbalu zdar!:)


Odpověď:
Věříme, že časem se bude vše zlepšovat. V klubu ze za poslední dobu událo tolik věcí, že bohužel některé problémy byly odsunuty.
Junior28 23.10.2018, 12:32
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký je rozpočet klubu na tuto sezónu a co se stalo s hráčem St.Hillaire?
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Rozpočet klubu je cca.12 mil. Pokud jde o Hillaireho, hráč odjel na reprezentační zápas s tím, že mu končí vízum. KLub byl několikrát jeho manažerem p. Hanusem ubezpečen, že všechno bude v pořádku. Názor klubu i informace, které máme je, že p.Hanus po několika slušných výkonech hráče začal vyjednávat s jinými kluby o tom, že hráč pujde jinam, což se ve finále stalo. Náš klub byl bohužel limitován tím, že pokud by podepsal profesionální smlouvu s hráčem, msel by platit jeho býv,klubům výchovné, což v tomto případě mohlo dělat i několik milionů korun. Většinou to u takových hráčů chodí tak, že manažer vyjedná s býv. klubem, odchod bez těchto kompenzací, což také bylo klubu slíbeno. Splněno nebylo ze strany hráče a manažera nic a v tuto chvíli je hráč na Slovensku.
Josef nový (josefnový@email.cz - Moravské Budějovice) 21.10.2018, 19:16
Můžete prosím smazat ty nesmysly od pana Starky.díky

Odpověď:
Ok.

Odpověď:
Stane se.
vlastimil radakovič (vr@gmail.cz - Znojmo) 21.10.2018, 12:24
Do kolikátého místa chcete skončit v této sezoně?

Odpověď:
No ambice na začátku sezóny byly větší než je současný stav. Musíme si přiznat, že nehrajeme dobře a v tuto chvíli to vypadá na tuhý boj. Věřím, že do 10.místa můžeme být.
300smazak 9.10.2018, 19:58
Fano Stoklaso. Jde vidět, že jste naprostý kulturní barbar. Hodnotit tuto zcela nedůležitou záležitost je zbytečné a levicové. Oproti jaru se fungování klubu zvedlo na všech úrovních. I v oblasti prodej vstupenek. Takže kdyby jste nebyl jen nějaká lůza, co se kvůli slávě a dobrému jménu zvedla z gauče, tak neurážíte svůj regionální klub. Ale to vy jste, přijdete jednou za 100 let a pak si stěžujete na blbosti. Hezkej den

Odpověď:
Mám podobný názor.Díky.
Frantisek Stoklasa (100klasa@seznam.cz - Moravske Budejovice) 6.10.2018, 02:26
No, ve Znojme na fotbale poprve a naposled. Listek ve stanku v parku, u branky v plote 2 tupouni a tudy ne, to je jen pro VIP. Chci na zadni tribunu, nechci na tribunu VIP. To nevadi, musite druhym vchodem. Takze o 50 metru dal, vstoupit a vnitrkem kolem plotu a tech dvou tupounu, kteri mezi tim mym smerem pusti par svych znamych. Jste blazni? To takhle delate ze svych fandu blbce porad? Asi jim to nevadi, takze v podstate dobre vam tak. Blbci na blbym fotbale se mackaji na stadione, kde kdyz jeden chce na zachod tak musi stoupnout 40 lidi.....boze:)...to vlastne nevymyslis...hrajte dal. Poslu tam svy znamy, at se pobavi....

Odpověď:
ZVláštní je, že si stěžujete vy, který jste tady podle svých slov jednou za rok. Tak zase za rok. Děláme to co můžeme, co je požadováno třeba svazem a kolik nám umožňuje rozpočet. Vzhledem k tomu jaké je Znojmo město a hraje 10 let 2.ligu, to zas tak špatné není.

Další stránky
123456>>
Aktuálně

@1scznojmofk

 
Copyright © 2009-2019 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin