FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)

znojemsky.denik.cz: Stoper Mička srovnal v poslední minutě

znojemsky.denik.cz: Stoper Mička srovnal v poslední minutě Znojemští fotbalisté bodovali v Karviné. Utkání se pro ně nevyvíjelo dobře, ale svěřenci Bohumila Smrčka dokázali dát ve druhém poločase tři branky a odvezli si z Karviné bod za remízu 3:3. O vyrovnání se postaral v poslední minutě Zdeněk Mička.