SK Hanácká Slavia KroměřížFC HlučínFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)SK UničovFK Frýdek-MístekFC Velké Meziříčí1.SC Znojmo FKFK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekMFK VítkoviceSK Kvítkovice, spolekFC Trinity Zlín BSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)FK HodonínSK Hranice1.BFK Frýdlant n. O.
 

Vzhůru do Rosic!

Vzhůru do Rosic! Z N O J M O - V sobotu 14.května zajíždíme k dalšímu zápasu MSFL do Rosic.

 
 
 

Máme za sebou dva prohrané domácí zápasy s předními týmy soutěže a nyní nás čeká další tým z popředí tabulky, tentokrát na jeho hřišti.

Rosice jsou na 5.místě za vedoucí již odskočenou čtyřkou. Mají o 13 bodů více jak my a navíc o jeden odehraný zápas méně. Mají aktivní skóre 36:29. Daly tedy o 17 branek méně jak my! Ale zase mají o 34 branek lepší obranu.

Nejlepším střelcem soupeře je Jan Koláčny s devíti brankami (trefil se například před 14 dny proti Jihlavě). Na naše nejlepší střelce Tomáše Oklešťka a Davida Štrombacha tak ztrácí šest, respektive 2 branky.

Na podzim jsme doma prohráli těsně 3:4, i když jsme dali 4 branky, ale žel jedna byla do vlastní sítě. Předchozí vzájemný zápas se hrál už na podzim 2019 a v Rosicích jsme remizovali 1:1. Předpředposlední vzájemný zápas se uskutečnil na konci července 2016 také v Rosicích a ten jsme vyhráli 1:0.

Jak vše dopadne tento víkend se dozvíme v sobotu po čtvrt na sedm.

 
 
 
 
Zápasový servis

Preview

Reportáž

Aktuálně
 
Copyright © 2009-2022 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies