Vítězná premiéra v tasovickém dresu pro Kubu Konvalinu

Vítězná premiéra v tasovickém dresu pro Kubu Konvalinu Z n o j m o - O uplynulém víkendu se naplno rozběhla MSFL a také divizní soutěže, což znamená, že do hry se zapojili i naši mladíci na hostování. Vítěznou premiéru si prožil v tasovickém dresu brankář Kuba Konvalina, který pomohl k výhře 3:2 nad Pelhřimovem. Do utkání ve třetí lize zasáhli Petr Kirschner, Roman Nehyba a Patrik Bogner

JAKUB KONVALINA (Celý zápas) / Pelhřimov - Tasovice 2:3

Kuba se po podzimu v Třebíči přestěhoval na hostování do Tasovic a proti Pelhřimovu si tak připsal premiérový start. A můžeme říct, že povedený. Čisté konto se mu sice udržet nepovedlo, ale Tasovice zvítězily 3:2. Od 25. minutě hrály po vyloučení Píchy přesilovku, i přesto soupeř dokázal netradičně na jihlavské umělce srovnat. Vítězný tasovický gól přišel paradoxně až po vyloučení hostujícího Hrobaře. Loňský kapitán naší juniorky Jarda Fukal rozhodl svojí premiérovou brankou za Tasovice o zisku tří bodů. Dvě branky vstřelil Miroslav Paul, jehož střelecká forma z podzimu tak neuvadá. V této sezóně nastřílel 17 gólů v 17 zápasech.

PETR KIRSCHNER (Celý zápas, žlutá karta) / Vyškov - Slovácko B 0:0

Vyškov vstoupil do jarní části MSFL remízou se Slováckem B. Kirša odehrál celé utkání a v první půli mohl domácí poslat do vedení. Ve 25. minut dostal zpětnou přihrávku do pokutového území, ale jeho střela mířila doprostřed brány, kde byl připravený brankář Semanko. V 64. minutě se připsal žlutou kartu.

ROMAN NEHYBA (Střídající hráč, 45. minut) / Vyškov - Slovácko B 0:0

Do utkání se Slováckem zasáhl i Roman Nehyba, který vystřídal o přestávce Studeného. K žádné větší šanci se nepropracoval. Vyškov se nachází v tabulce na páté pozici a na vedoucí Uničov ztrácí šest bodů.

PATRIK BOGNER (Celý zápas, žlutá karta) / Sigma Olomouc B - Třebíč 4:2

Třebíč do jara vstoupila s novým trenérem, všem znojemským fanouškům dobře známým Michalem Sobotu, a také dosti změněným kádrem. Patrik Bogner, jakožto nejlepší střelec Třebíče, však na hostování zůstal i na jaře, byť byly ve hře i jiné týmy. Na úvod čekal Třebíčské nesnadný protivník v podobě Sigmy Olomouc B. Domácí potvrdili svoji sílu a zvítězili 4:2. Bogi se gólově neprosadil.