Po domácím vysokém vítězství se venku tentokrát výsledkově nedařilo.

FK Rájec-Jestřebí - 1.SC Znojmo-mládež, spolek B  2:0  (2:0)

ŽK: několik u domácích - na naší straně Helebrant
ČK: 90.Kolář (Rájec)
1.SC Znojmo-mládež, spolek B: Mucha - Müller, Alexa (46.Lukáš), Minarech, Štajner, Šichor, Kováč, Helebrant, Palička ml., Švarc, Zifčák

Vyrovnané utkání, které rozhodly dvě standardní situace ke konci poločasu.Hosté se dostali do několika slibných příležitostí,kterým ale chyběla přesná finální přihrávka.Domácí hrozili rychlými výpady,ale golman Mucha nemusel řešit žádné vážné situace.Ke konci poločasu ale hosté dvakrát zbytečně faulovali a domácí ukázali sílu ve využívání nařízených standardních situací. Obě zakončovali domácí na zadní tyči. Do šaten se tedy šlo za stavu 2:0 pro domácí.

Do druhého poločasu nahradil Lukáš Müllera a přeskupily se řady.Domácí se soustředili na ubránění dvougólového náskoku.Hosté drželi míč,měli ho více na svých kopačkách,ale nedostali se přes pozorně bránící Rájec do vyložené šance. Domácí hrozili z rychlých brejků a ještě dvakrát měli příležitost k navýšení skóre, které však nevyužili.Vyloženou příležitost si Znojemští vypracovali až těsně před závěrečným hvizdem, kdy po centru Minarecha hlavičkoval sám před brankou Kováč, ale přestřelil.