Úvod špatný, závěr skvělý. U12 otočila utkání s Kroměříží!

Úvod špatný, závěr skvělý. U12 otočila utkání s Kroměříží! Z n o j m o - V sobotu dopoledne čekal naši dvanáctku souboj se sousedem v tabulce. V jarní části soutěže jsme ještě neokusili jak chutná vítězství na domácím hřišti a z počátku utkání ani nic nenasvědčovalo tomu, že se něco změní. Prohrávalo se ihned v úvodu utkání 1:4, ale obrat se povedl velkorysý, proto bereme výhru 5:4.

18. (Čafka), sobota 21.4.2018
1.SC Znojmo FK - SK Hanácká Slavia Kroměříž  5:4  (0)
Branky: Susko 2, Štěpánek, Bernát, Durda - Svoboda 2, Bartoš, Dobiáš A.
Rozhodčí: Richter
1.SC Znojmo FK: Bulín, Krištof R. - Matoušek, Drozd, Svoboda, Krištof J., Šrámek, Štěpánek, Piskač, Bernát, Loveček, Susko, Dúcký, Chvátal, Durda
SK Hanácká Slavia Kroměříž: Zdráhal - Pochylý, Ševěček, Sukup, Svoboda, Hříbek, Dobiáš A., Dřímal, Sukup, Bartoš, Sedláček, Dobiáš M., Mácha, Vojáček, Horák

Zdeněk Mička (Znojmo): Utkání proti Kroměříži se odehrálo za velmi slunečného počasí. Od začátku první třetiny se nám ale sluníčko trochu zatmělo, protože jsme brzo inkasovali a ne jednou. Hráli jsme bojácně a třetinu jsme doslova prospali a prohrávali 4:1. Druhou třetinu jsme ale zaveleli k velkému obratu a soupeře od té doby k ničemu nepustili. Hráli jsme jen na polovině soupeře, byli jsme všude dřív, silnější v osobních soubojích a soupeře přehrávali ve všech atributech. Utkání jsme v této třetině otočili a po čtyřech vstřelených brankách vedli 5:4. Třetí třetina pokračovala znovu v naší režii, kdy jsme soupeře přehrávali, jen se nám nedařilo v koncovce. Nedokázali jsme vyřešit i takové situace, kdy jsme vedli útok ve třech hráčích sami na brankáře. Proto jsme se o výsledek strachovali až do poslední chvíle. Protože třetí třetina skončila bez branek. Zlepšeným výkonem v posledních dvou třetinách jsme si ale tuto výhru a tři body do tabulky rozhodně zasloužili.