U14 pokračuje v krasojízdě a suverénně vévodí

U14 pokračuje v krasojízdě a suverénně vévodí Z n o j m o - Jediný neporažený tým 1.SC Znojmo v dosavadní sezóně? U14! Trenéři Zdeněk Mička a Marek Dítě kráčí se svými svěřenci bez jediného zaváhání. Výhra nad Hodonínem byla již sedmou v řadě. V tabulce to znamená suverénně první místo s 21 body a skóre 59:4! Naši mladí fotbalisté tak mají solidně našlápnuto celou soutěž ovládnout. Proti Hodonínu ukázal opět své střelecké umění Martin Březina - autor hattricku.

7. (U Červ. domků), čtvrtek 15.9.2016
FK Hodonín - 1.SC Znojmo FK  1:3  (0:3)
Branky: 65. Mazuch - 13., 17. a 20. Březina
ŽK: Hajduch (Hodonín)
Rozhodčí: Fridrich - Galář, Vavřínová
FK Hodonín: Mezihorák - Kunis, Kaizar, Konečný, Pěnča - Hajduch, Tománek, Maršálek (25. Mustafa), Jáger, Mega - Mazuch
1.SC Znojmo FK: Hamza - Bartůněk (47. Špalek J.), Vocílka, Bílek, Škopek (36. Dvořák) - Kohoutek, Fiby (36. Pecina), Vorel - Prágr (50. Špalek Š.), Březina (36. Synek), Pokorný

Zdeněk Mička (Znojmo): Jedno z těžších utkání letošní části sezóny. V prvním poločase jsme hráli dobře a soupeře k ničemu nepustili. Hattrickem se blýskl Martin Březina. O poločase jsme udělali tři změny a hra se zhoršila. Soupeře nakopl i gól z trestného kopu, kdy zaspal náš brankář. Poté nás soupeř místy přehrával svým důrazem a touhou po vítězství. Nakonec se už výsledek nezměnil, i když jsme měli několik brankových příležitostí. Hodonín byl poslední tým, se kterým jsme ještě v této části sezóny nehráli, i tento duel jsme vyhráli a zatím jsme neztratili bod. Klukům patří velký dík za jejich práci a věřím, že budeme pokračovat v těchto výkonech dále.