U obou gólů jsme měli štěstí, ale výhra se počítá, usmíval se Tomáš Okleštěk

U obou gólů jsme měli štěstí, ale výhra se počítá, usmíval se Tomáš Okleštěk Z n o j m o - Muž sobotního utkání proti Sokolovu? Rozhodně bychom mohli jmenovat Tomáše Oklešťka. Ten byl totiž v druhé půli u všeho důležitého. Nejprve patičkou nahrál na gól Davidu Ledeckému, a pak sám dokonal obrat vítěznou branku. Není tedy divu, že byl "ihned" po závěrečném hvizdu odchycen pro rozhovor České televizi. Do náruče vzal pyšný tatínek svoji dceru Lauru a poté už glosoval vítězné utkání.

 
 
 

Okli, v druhé půli elegantní patička, která předcházela gólu, chtěl si to tak?
Chtěl jsem to vrátit do chumlu. To, že z toho padl gól, je asi i trochu štěstí.

"Namočený" si byl i u druhého gólu a to velmi podstatně. Tvůj střílený centr z přímého kopu zapadl k tyči...
Střílíme to v podstatě vždy stejně. Může přijít cokoliv, teč, odraz. Pro brankáře je to obtížné. I u toho gólu by se dalo říct, že to bylo štěstí.

Stejně jako v prvním domácím utkání jara proti Ústí jsme museli po první půli otáčet nepříznivý výsledek. Jak si viděl druhé dějství?
V druhé půli jsme se zvedli. Sokolov přestal hrát, my jsem naopak přidali. Jak jsem již zmínil, u obou gólů jsme měli štěstí, ale na výhře to samozřejmě nic nemění.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin