SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina
 

Třináctka na závěr sezóny ovládla Třebíč Open

Třináctka na závěr sezóny ovládla Třebíč Open T ř e b í č / Z n o j m o - Tak se to povedlo. Po letech, kdy jsme v různých kategoriích marně dobývali vítězství na tomto tradičním mládežnickém turnaji, se zadařilo. Naše U13 navázala na povedené jaro a udělala na konci června vítěznou tečku za sezónou.

 
 
 

Naši borci měli na Třebíč Open dobrou průpravu, ještě předtím totiž triumfovali i zde na webu zmíněném Fažana Cupu v Chorvatsku. V Třebíči, respektive Trnavy u Třebíče, kde hrála kategorie U13, to však rozhodně jednoduché nebylo. Na dobrý výsledek si dělala pochopitelně zálusk domácí Třebíč, nepříjemným konkurentem byl i Vyškov. Hrálo se na 2x 25 minut na celé hřiště a turnajem jsme prolétli skvěle. V sobotu jsme si připsali výhry na Vyškovem a Lázněmi Bohdaneč. V neděli jsme pak deklasovali Třebíč, která si na nás hodně věřila. I poslední zápas byl vítězný, 4:1 jsme porazili našeho protivníka z uplynulého ligového ročníku SpSM. Celkově tedy nebylo pochyb, kdo byl králem Třebíč Open v kategorii U13. A teď už směle do nového sezóny, která se již bude odehrávat ve starších žácích.

VÝSLEDKY: 1. SC Znojmo - Vyškov 4:0 (Železňak 3, Demjanovič), 1. SC Znojmo - Lázně Bohdaneč 8:1 (Železňak 3, Demjanovič 2, Olšanský, Minařík, Krejčí), 1. SC Znojmo - FŠ Třebíč 8:0 (Železňak 2, Minařík 2, Krejčí, Olšanský, Elis, Mandát), 1. SC Znojmo - Bedřichov 4:1 (Olšanský, Elis, Demjanovič, Čermák)

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies