SK Hanácká Slavia KroměřížFC Zlínsko, spolekFK Třinec1.SC Znojmo FKSK UničovMFK Karviná BFC HlučínFK HodonínFK Frýdek-MístekFC Zlín BTJ Start BrnoFC Slovan Rosice1.FC Slovácko B (Uherské Hradiště)FK BlanskoČeský SK Uherský Brod, spolekFC Zbrojovka Brno BFC StráníTJ Union Hlubina
 

Třináctka dovezla z Chorvatska zlato

Třináctka dovezla z Chorvatska zlato Z n o j m o - Třináctka se po skončení ligy, v níž v jarní části prohrála ve skupině 9-16 jediné utkání, vydala na turnaj do Chorvatska. A svoji pohodu proměnila v triumf. Za celý turnaj nepoznala přemožitele a inkasovala jeden jediný gól.

 
 
 

Už základní skupina ukázala, kam budou mířit naše ambice. Zakončili jsme ji totiž na prvním místě. Body jsme ztratili pouze ze bezbrankovou remízu s chorvatským Zabokem, to byl také jediný případ na turnaji, kdy jsme nevstřelili gól. První část turnaje jsme tak uzavřeli po čtyřech zápasech s deseti body a suverénním skóre 8:0.

Krasojízda pokračovala i ve vyřazovací části. V semifinále jsme si poradili v poměru 3:0 s domácí Fažanou a ve finále narazili na soka ze základní skupiny - ASD Milán. Milán nám sice jako jediný tým v celém turnaji dokázal vstřelit gól, to mu však ale v boji o zlato to nestačilo. Radovali jsme se z výhry 3:1 po trefě Hitčenka a dvou gólech Demjanoviče.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený 1. SC ZNOJMO - mládež (@1scznojmomladez)

ZÁKLADNÍ SKUPINA: Znojmo - ASD Milán /Ita/ 2:0 (Hitčenko 2), Znojmo - ŠN Zabok 0:0, /Chor/, Znojmo - Rab /Chor/ 1:0 (Železňak), Znojmo - Forlimpopoli /Ita/ 5:0 (Král, Hitčenko, Demjanovič, D. Olšanský, Elis)

SEMIFINÁLE: Znojmo - Mladost Fažana /Chor/ 3:0 (Drozd 2. Mandát)

FINÁLE: Znojmo - ASD Milán /Ita/ 3:1 (Hitčenko 2, Demjanovič)

 
 
 
 
Podobné články
 
Copyright © 2009-2024 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin     Nastavení cookies