Skvělá forma Tasovic, Levai se trefil za Břeclav

Skvělá forma Tasovic, Levai se trefil za Břeclav Z n o j m o - Podzimní část sezóny se pomalu ale jistě chýlí ke své konci. První polovinu svých soutěží už za sebou mají divize i MSFL. Po podzimu mohou být velmi spokojené Tasovice i s početnou stopou 1.SC. O víkendu o sobě opět dali gólově vědět Roman Švarc a Miroslav Paul. Střelecky se dařilo si i Martinu Levaiovi, jenž je na hostování v Břeclavi, byť z toho nakonec byla prohra ve Vítkovicích 2:3.

Vzhledem k reprezentační přestávce měl prvoligový fotbal přestávku. Hrála se však například MSFL. Břeclav v ní i s naším hráčem MARTINEM LEVAIEM (hostování) zavítala na půdu ambiciózních Vítkovic. Těm nakonec podlehla 2:3, Martin se však rozhodně neztratil. V 13. minutě vyrovnával svým gólem stav na 1:1. Břeclav je po prohře na posledním šestnáctém místě a čeká ji krušné jaro.

Naopak příjemné přezimování budou mít v divizních Tasovicích, v tabulce jsou na třetím místě. Ty tam jsou tak trable se záchranou v minulé sezóně. Tasovičtí mají skvělou formu, kterou potvrdili i v posledním zápase podzimu. Doma si poradili s Vrchovinou 2:0. Skvělou formu má v posledních utkáních MIROSLAV PAUL, který vstřelil gól v třetím utkání za sebou. Agilní je také ROMAN ŠVARC (hostování), který svou trefou z 58. minuty otevřel skóre. Celé utkání odehráli ZDENĚK MIČKA (hostování), PETR KIRSCHNER (hostování) a také LUKÁŠ HRAZDÍLEK. V sestavě byli i bývalí Znojmáci ŠEBELA, VESELÝ, ČERMÁK a BULA.

Jeden z nedávných hráčů 1.SC zasáhl i do reprezentačních utkání. Plzeňský záložník PATRIK HROŠOVSKÝ byl při výhrách Slovenska v přátelských zápasech nad Švýcarskem 3:2 a Islandem 3:1. Proti Švýcarsku odehrál 86. minuty, proti Islandu celý druhý poločas.