FC Slovácko BFC Odra PetřkoviceMěstský FK VyškovSK Hanácká Slavia KroměřížSK UničovMFK Frýdek-MístekFC HlučínFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Baník Ostrava BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Slovan RosiceFC Velké MeziříčíSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)SK Sigma Olomouc BFC Fastav Zlín B1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFC Vysočina Jihlava B
 

Rozhovor s brankářem Jiřím Koukalem po zápase s Vyškovem

Rozhovor s brankářem Jiřím Koukalem po zápase s Vyškovem Z N O J M O - Po duelu 2.kola MSFL zodpověděl náš gólman Jirka Koukal několik otázek:

 
 
 

Jak bys zhodnotil s odstupem času nepovedené domácí utkání s Vyškovem?
Určitě jsme nehráli jak první zápas na Baniku. Bylo to bez nasazení, nevyhráli jsme skoro žádný souboj neudrželi jsme balon a odražené balony jsme neměli. Druhá půle už byla trošku lepší, ale takhle doma hrát nemůžeme, pustili jsme soupeře do hodně šancí.

A jak ses cítil ty? Byl jsi náš nejlepší hráč, pochytal hodně šanci soupeře...
Každým zápasem se cítím lépe, ale ještě to není to, co si představuji. Jsem tam od toho, abych něco chytl, bohužel to nestačilo ani na bod.

Jak bys porovnal tým teď oproti tomu na jaře respektive podzim?
Podle mě je tento tým individuálně lepší. Ještě si to úplně nesedlo, ale věřím, že si to sedne a budeme úspěšnější než minulý rok.

Děkujeme za rozhovor a přejeme hodně štěstí v sobotu v Petřkovicích.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin