Robert Russmann po výhře 4:0 v Blansku

Robert Russmann po výhře 4:0 v Blansku Z N O J M O - Robert Russmann také vyhověl naší žádosti o rozhovor a tak jsme mu položli také několik otázek. Věříme, že se si jej rádi přečtete/poslechnete/podíváte se na něj:

This text will be replaced

Dnes se na jaře konečně vyhrálo. Jestli jsem se dobře díval, tak Robert Russmann, kterého máme dnes u videa, v tom podzimním vzájemném duelu s Blanskem nastoupil poprvé v našem dresu. Prohráli jsme 2:5, vzpomínáš si na něj?

Abych řekl pravdu, tak moc ne. Vím, že jsem hrál nějakých 60 minut. Byl to úplně jiný zápas.

Tehdy jsme vedli 1:0, ale nakonec prohráli. Dnes to byla výhra 4:0, takže jsme to domácím vrátili, jak se říká, i s úroky. V čem podle tebe rozdíl třeba oproti těm prvním jarním duelům?

Myslím si, že k tomu přistupujeme jinak. Jsme zodpovědnější. Něco jsme si řekli, dali jsme dva góly. A myslím si, že druhý poločas už byl v naší režii, výsledek jsme kontrolovali. Domácí tam měli tyčku nějaký závar ale nic velkého. Zkrátka poločas 4:0 a pak už jsme si to pohlídali.