Přišlo mi, že jsme měli hrát lépe, zatím to není ono, říká po výhře nad Pardubicemi Matúš Lacko

Přišlo mi, že jsme měli hrát lépe, zatím to není ono, říká po výhře nad Pardubicemi Matúš Lacko Z n o j m o - Nacházíme se sice stále na začátku přípravy, ale Matúš Lacko v Tipsport lize ukázal, že patří ke klíčovým hráčům naší sestavy. S třicetiletým záložníkem jsme hodnotili výhru nad Pardubicemi i dosavadní průběh zimní přípravy, kterých zažil Matúš ve Znojmě opravdu velké množství.

 
 
 

Předchozí zápasy s Brnem a se Skalicou se nám příliš nepovedly, jak hodnotíš výhru nad Pardubicemi?
Spíš si myslím, že první poločasy s Brnem a Skalicou jsme hráli lépe, jak proti Pardubicím. Celkově mi přišlo, že bychom měli proti Pardubicím, jako druholigovému týmu, hrát lépe. Na druhou stranu v té unavě, kterou jsem já osobně cítil největší za dobu trvání přípravy, se to dá trochu přehlédnout.

Zmínil si únavu. Kdybych sečetl odehrané minuty v Tipsport lize, patřil si k jedněm z nejvytíženějších hráčů...
Zátěž je v pohodě, únava do toho patří. Myslím si, že je vše, jak má být. Ale jak jsme zmiňoval, před zápasem s Pardubicemi jsem se cítil asi nejvíce unavený, ale stále se to dá zvládat.

Jak bylo zmíněno, Pardubice jsme porazili 2:1, zasloužená výhra?
Možná, kdybychom druhý gól nedali, skončilo by to remízou. Měl jsem z toho trochu pocit, že se to za stavu 2:1 dohrávalo. Ale myslím si, že o ten gól jsme byli lepší. Pardubice se za nepříznivého stavu tak nekously.

Je pravda, že branku jsme Pardubicím v podstatě nabídli...
Mám pocit, že my vždy góly soupeři darujeme, než že by si je vytvořil.

Jak bereš tyto zimní turnaje, jakým je Tipsport liga?
Jediné pozitivum pro mě je, že nikam daleko nedojíždíme. Přípravné zápasy se hrát musí, alespoň vyzkoušíme hráče, jak nám to sedí. I když je to v té únavě a někdy je to takový guláš.

Příští týden vás čeká kondiční soustředění...
Těším se, že stmelíme partu, bude sranda. Nejedeme tam na dlouho, dva, tři dny, to není nic hrozného.

Ty si ve Znojmě zažil velké množství příprav. Bývaly doby, kde chodilo do přípravy enormně velké množství hráčů na zkoušku. Je pro tebe nezvyk, že kádr nyní není tak široký?
Pokud by bylo více hráčů na zkoušku, stabilní členové kádru, které by trenér vidět nemusel, by měli v "uvozovkách" více volna. Na druhou stranu, čím méně se kádr mění, tím víc si na sebe zvykneme. Už by se to postupně uzavřít mohlo, protože se to nezdá, ale za chvíli začne liga a musíme se sehrát. Pořád to na hřišti není ono.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
Z fóra
  • 1903: Nikdo sem nepůjde. Tunka neplatí a nedrží slovo. Ķaždej hráč ...
  • Mišák.z: Tak to vypadá na další sestup. My asi nemáme žádné ...
  • 1903: To se ti nesplní. Přes skandaly je zpět chorvat Goran, ...
  • JirC: Jak sem někdo může dát anketu, ve které je možnost, ...
  • robert.knebl: Tak sice tady bylo trochu ticho po pěšině, ale rád ...
  • mišák.z: Taktéž jsem to zaslechl,nechtěl jsem to psát protože nevím jestli ...
 
Copyright © 2009-2020 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin