FC Fastav Zlín BFK BlanskoSK UničovFC Velké MeziříčíSK Hanácká Slavia KroměřížFK Frýdek-MístekSK Sigma Olomouc BČeský SK Uherský Brod, spolekFC Viktoria Otrokovice, spolekFC Hlučín1. FC Slovácko BFC Baník Ostrava BFC Slovan Rosice1.SC Znojmo FKFC Dolní BenešovFK mládeže Vysočina JihlavaFC VratimovSFK Vrchovina (Nové Město na Moravě)
 

Preview: 1.SC Znojmo FK - SK Hanácká Slavia Kroměříž

Preview: 1.SC Znojmo FK - SK Hanácká Slavia Kroměříž Z N O J M O - Na alespoň 14 dní poslední zápas MSFL našeho Áčka a navíc bez diváků na stadionu. Takový bude páteční duel proti SK Hanácká Slavia Kroměříž, který se navíc hraje už od 15:00!

 
 
 

Do Znojma přijede šestý tým tabulky, který má aktuálně sérii šesti zápasů, ve kterých neprohrál. Dokonce na půdě soupeřů má bilanci 4 posledních výher a dvou remíz na začátku sezony! Naopak doma ještě nevyhrál! Třikrát tam remizoval a ve čtvrtém kole dokonce doma podlehl Hlučínu vysoko 5:1!

V počtu vstřelených branek patří náš soupeř mezi horší týmy soutěže a dal dokonce o dvě branky méně jak my. Naopak v obraně je čtvrté až páté nejlépe se bránící mužstvo, když dostal podobně jako Rosice jen 12 branek. Mezi nejlepší střelce soutěže patří na 7.místě Marián Kovář, který dal pět branek. Jen o jednu méně pak Matěj Votava. Další čtyři hráči pak dali po jedné brance. Mezi nimi je i Zdeněk Fládr, který už ale obléká náš dres.

Posledním vzájemným duelem byl náš souboj v srpnu na půdě soupeře, odkud jsme si dovezli porážku 0:4. O tři góly se postaral současný hráč Líšně Jan Silný, který už střílí branky ve druhé lize (aktuálně 2). Zbývající branku vstřelil Milan Machálek. Pro naše hráče Tomáše Oklešťka a Milana Moravce to byl zápas proti svým bývalým spoluhráčům a již zmiňovaný Zdeněk Fládr tehdy nastoupil do zápasu v 56.minutě.

Zápas budete moci sledovat přes tvcom.cz nebo textově přes onlajny.cz.

Další dvě kola MSFL se zatím z důvodu nařízení vlády nesehrají.

 
 
 
 
Zápasový servis
Aktuálně
 
Copyright © 2009-2021 1.SC Znojmo Fotbalový klub & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál. Tip: žaluzie bwin